مدل های کلون اپل واچ سری ۷ در چین ظاهر شدند

مدل های کلون اپل واچ سری ۷ در چین ظاهر شدند

تصاویری از مدل های کلون یا تقلبی اپل واچ های سری ۷ در وب منتشر شده است  که می‌تواند تا حدودی نمای نزدیک تری را از تغییرات طراحی این وسیله در اختیار بیننده قرار دهد. این تصاویر که توسط کاربری به نام Majin Bu به اشتراک گذاشته شده است، مدل های کلون اپل واچ سری ۷ را در رنگ خاکستری فضایی نقره ای و مشکی فضایی نشان می دهد.

طراحی این کلون ها با آن چه که بر اساس شایعات از اپل واچ های سری ۷ مورد انتظار است مطابقت دارد یعنی همانطور که در این تصویر دیده می شود از لبه های مسطح و طراحی تخت شبیه آنچه که در آیفون ۱۲ و آیپد پرو های جدید و همینطور آی مک های ۲۴ اینچی جدید دیده شده است برخوردار است.  اگرچه این وسایلی که در این تصویر وجود دارند نسخه تقلبی و یا کلون محسوب می‌شوند اما شاید بتوانند بهترین نشانگر برای آخرین تغییراتی که قرار است در اپل واچ های جدید ما انتظار داریم را به معرض نمایش بگذارند.

این کاربر می نویسد که این کلون های اپل واچ های سری ۷  برای قیمت ۶۰ دلار در چین در حال حاضر به فروش می‌رسند. طراحی های مورد انتظار برای اپل واچ سری هفت تا به حال فقط در تصاویر رندر شده ای که با توجه به اطلاعات نشتی ترسیم شده است قابل مشاهده بوده است.  بر اساس اطلاعات موجود در اپل واچ های جدید تغییراتی را در شکل حفره های اسپیکر ها انتظار داریم و  لبه های این وسیله از طراحی مسطح تری مشابه با مدل های آیفون ۱۲ برخوردار خواهد بود.

اپل واچ های سری ۷ انتظار می رود که ۱.۷ میلیمتر نازک تر از مدل های سری ۶ باشند، اما ذکر این نکته لازم است که این تغییر در تصاویر نشتی و تصاویر رندر شده حاصل از اتوکد به طور کامل منعکس
نشده اند. نسخه  کلون محصولات اپل بطور عمومی در چین ساخته می شود و با هدف ترغیب کردن مشتریان و نوعی فریب دادن آنها به عنوان محصول اصلی با قیمتی بسیار ارزان تر فروخته می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.