مدل های پیش ساخته آیفون ۱۳ تغییرات اندکی را در دوربین و ابعاد مدل های جدید نشان می دهند

مدل های پیش ساخته آیفون ۱۳ تغییرات اندکی را در دوربین و ابعاد مدل های جدید نشان می دهند

مدل های دامی یا پیش ساخته برای آیفون ۱۳ که در میان آنها مدل آیفون ۱۳ مینی نیز دیده می‌شود تغییرات اندکی را در موقعیت لنزهای دوربین پشتی و همین طور در ابعاد آیفون ۱۳ پرو مکس نشان می‌دهند.

یکی از نشت دهنده ها به نام سانی دیکسون قبلا نیز تصاویری از این مدل های پیش ساخته را در مورد وسیله های آیپد پرو و آیپد مینی  به اشتراک گذاشته  است و حالا یک تصویر منفرد را منتشر ساخته است که کلیه مدل های آیفون های نسل بعدی را به صورت مدل های پیش ساخته نشان می دهد.

قسمت پشتی این چهار مدل که در این تصویر نشان داده شده اند از لحاظ موقعیت لنز ها تغییراتی را نشان می دهند. در شرح این تصاویر آمده است که اندازه تمام این چهار مدل ممکن است دچار تغییراتی تا زمان رونمایی شود. این تاییدی مورد شایعات قبلی دارد که ممکن است آیفون ۱۳ مینی در میان مدل های جدید ارائه نشود.

اگر این مدل های پیش ساخته دقیق باشند می توان گفت که از لحاظ خصوصیات ظاهری مطابق با روندمعمول اپل تغییر چندانی را مدل های آیفون ۱۳ از لحاظ طراحی نخواهیم دید.

در این تصاویر نشان داده شده است که مدل های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی از لحاظ طراحی دوربین پشتی بازآرایی هایی را نشان می دهند. بر اساس توضیحات دیکسون این مدل های پیش ساخته برای آیفون ۱۳ پرو مکس کمی بزرگتر از لحاظ ابعاد و اندازه نسبت به آیفون ۱۲ پرو مکس می باشند.

اما در این مورد توضیح بیشتری توسط او داده نشده است. ذکر این نکته لازم است که ساخت این مدل های پیش ساخته بیشتر بر اساس شایعاتی که از ماه آوریل در مورد آیفون ۱۳ منتشر شده است. همین طور این مدل از لحاظ ظاهری با مدل های ساخته شده توسط پرینترهای سه بعدی  که در ماه های قبلی عکس های آنها نیز به اشتراک گذاشته شد مشابهت زیادی دارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *