مدل های پایه مک بوک پرو از ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهند برد

مدل های پایه مک بوک پرو از ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهند برد

با توجه به این که اپل امروز اعلام نمود که در روز دوشنبه ۱۸ اکتبر مراسم جدیدی را معرفی خواهد کرد که پیش بینی می شود در ارتباط با مک بوک پرو های جدید باشد، نشت دهنده ها و کارشناسان جزئیات جدیدی را در ارتباط با خصوصیات احتمالی این وسیله به اشتراک گذاشتند که تا به حال که با آنچه که قبلاً در ارتباط با این وسیله گفته می‌شد تفاوت دارد.

بر اساس گفته های یک نشت دهنده به نام Dylandkt مدل پایه مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی از ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره مند خواهد شد که این با گزینه های فعلی مک بوک پرو های پیشرفته ۱۳ و ۱۶ اینچی برابری می‌کند. این نشت دهنده قبل از این نیز گفته بود که مک بوک پرو های جدید همچنین از وبکم های با کیفیت ۱۰۸۰p بهره خواهند جست و چیپ های جدید m1x ده هسته ای در این مدل های جدید به کار خواهد رفت.

او ادعا می کند برای مک بوک پرو های جدید ۱ پورت جدید برای شارژ لحاظ خواهد کرد و این همان چیزی است که شایعه آن قبلاً نیز توسط کارشناسان دیگر ارائه شده بود. از این قرار احتمال می‌رود که یک شارژ جدید ماگسیف به این وسیله اضافه شود. این مدل های مک بوک پرو از نمایشگرهای مینی ال ای دی و فریم های نازکتر بدون لوگوی اپل در پایین مشابه آنچه که قبلاً دیده بودیم ارائه برخوردار می شوند و قیمت آنها انتظار می رود که مشابه با که میان دو مدل ۱۴ و ۱۶ اینچی چندان قابل توجه نباشد.

به طور دقیق تر این نشت دهنده ادعا می‌کند که تفاوت قیمت میان مدل‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی بسیار کمتر از مدل‌های کنونی ۱۳ و ۱۶ اینچی مک‌بوک ‌پرو خواهد بود. علاوه بر این کارشناس مسائل مربوط به نمایشگر ها به نام راس یانگ امروز پیش بینی خود را اینگونه به اشتراک گذاشت که مک بوک پرو های جدید از نمایشگرهای مینی ال ای دی با نرخ تازه ۱۲۰ بهره خواهند برد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.