مدل های نازکتر آیپد و آیپد مینی برای انتهای ۲۰۲۱ مورد انتظار است

مدل های نازکتر آیپد و آیپد مینی برای انتهای ۲۰۲۱ مورد انتظار است

آیپد اپل انتظار می رود که به زودی در مدل های جدید و با طراحی بروزرسانی‌ شده ای که دارای ضخامت کمتری می باشد از پردازشگرهای جدید برخوردار است برای پاییز امسال آماده رونمایی شود.

اما گفته می شود آیپد مینی از طراحی شبیه به آیپد پرو بهره خواهد برد. گزارش جدید ادعا می‌کند که احتمال دارد اپل آیپد و آیپد مینی را تا انتهای ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. گزارشگر بلومبرگ مارک گورمن می گوید که هر دوی این مدل ها در بدنه تغییراتی را خواهند پذیرفت، اما در ارتباط جزئیات تاریخ رونمایی مطلبی را را اضافه ننمود.

این گزارشگر اعتقاد دارد که آیپد های جدید بیشتر برای مقاصد دانشجویی مورد استفاده خواهد شد. او در گزارش خود می گوید که شما می توانید آیپد مینی های جدیدی را که دارای صفحه های نمایش بزرگ تر و کناره های باریک تر می باشد را به عنوان نسل بعدی این لاین در نظر بگیرید. از طرف دیگر او اعتقاد دارد که آیپد نسل جدید بیشتر مناسب دانش‌آموزان و دانشجویان ساخته خواهد شد. این مدل ها از این لحاظ دارای ضخامت نازک تر می باشند و از پردازشگرهای سریعتری برخوردار هستند.

به طور کلی لاین آیپد یکی از محصولات بسیار مهم و پر فروش اپل به حساب بعد. عقیده بر این است که بیشتر فروش آیپد ها از جانب  آیپد ایر های جدید و همینطور مدل‌های جدید آیپد پرو حاصل می‌شود.  همینطور که قبل از این نیز پیش بینی شده است آیپد مینی های جدید دارای کناره ها و قاب های کوچک تری در بخش صفحه نمایش خواهند بود دکمه هوم در آن ها حذف خواهد شد.

گورمان  عقیده دارد که اپل آیپد های جدید را قبل از پایان امسال معرفی خواهد نمود و همین طور ادعا می‌کند که آیفون ۱۳ بخش ناچ کوچک تر خواهد داشت. او در پایان گزارش خود اعلام می کند که اپل واچ های جدید نیز امسال انتظار رونمایی شان می رود و همانند سایر گزارش‌ها این او نیز اعتقاد اپل واچ های سری بعدی دارای طراحی تخت می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.