مدل های مک بوک پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی بر اساس گزارشات در ۲۰۲۱ به بازار می آیند

مدل های مک بوک پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی بر اساس گزارشات در ۲۰۲۱ به بازار می آیند

در ادامه رونمایی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی با صفحه نمایش مینی ال ای دی یک گزارش ادعا می کند که اپل تکنولوژی مینی ال ای دی را به مک بوک پرو های ۱۴ اینچ و ۱۶ اینچ آینده اضافه خواهد کرد.

این گزارش پیش‌بینی می‌کند که این صفحه های نمایش در آینده در تمام تبلت های فوق پیشرفته و کامپیوتر ها و لپتاپ های پرچمدار به کار اپل خواهد رفت. اپل مدت زیادی است که شایعه رونمایی مک بوک های ۱۴ اینچی آن مطرح می باشد که دارای طراحی های جدید مشابه با مک بوک های ۱۶ اینچی که در ۲۰۱۹ به بازار آمد خواهد داشت.

در این مورد گفته می‌شود که مدل‌های ۱۴ اینچی دارای قاب های کوچکتر برای افزایش وسعت صفحه نمایش می باشد تا بتواند به اندازه مک بوک پرو های ۱۳ اینچی کنونی باشد. اپل در نوامبر ۲۰۲۰ برای آخرین بار مک بوک ها را بازآرایی و بهبود رسانی کرده است. این مدل ها که دارای چیپ های ام یک می‌باشد دارای عملکرد بسیار بالا و بهبود رسانی شده هستند. اما از لحاظ طراحی و شکل خارجی تا حد زیادی مشابه مدل های قبلی با چیپ اینتل بودند. انتظار می رود که مدل های ۲۰۲۱ آیپد پرو که قرار است اواخر امسال به بازار بیاید با صفحه نمایش های جدید مینی ال ای دی و همینطور تغییراتی در اندازه و کیفیت صفحه نمایش همراه باشند.

بنا به گزارش جدید تا حد زیادی احتمال می رود که این آیپد پرو های جدید دارای آینده بسیار روشن و موفقی از لحاظ فروش و محبوبیت باشند.  از آنجایی که آیپد پرو های نسل قبلی از محبوبیت بسیار خوبی در میان کاربران برخوردار بودند، اما در عین حال ترکیب به کارگیری چیپ‌های M1 و صفحه های نمایش مینی ال ای دی که باعث گران تر شدن و افزایش هزینه این تبلت تا حدود ۱۰۰ دلار شده است در عین حال می تواند همچنان از تقاضای بسیار بالایی در میان کاربران و مصرف کنندگان برخوردار باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *