مدل های مک بوک پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی انتظار می رود برای پاییز امسال آماده رونمایی شوند

مدل های مک بوک پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی انتظار می رود برای پاییز امسال آماده رونمایی شوند

شایع است که اپل در پاییز امسال مدل های جدید مک بوک پرو را رونمایی خواهد کرد و برخی گزارشات ادعا می‌کنند که مک بوک پرو ها در انتهای ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهند شد.

پیش بینی های متعددی حاصل از گزارش های مختلف نشان می دهند اپل تا پایان امسال مک بوک پرو های ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی را عرضه بازار خواهد کرد. برخی گزارشات نیز احتمال می دهند مک های جدید برای سال بعد آماده رونمایی شوند.

خبرنگار  بلومبرگ مارک گورمن عقیده دارد معرفی مدل های جدید مک بوک در تاریخ میان سپتامبر تا نوامبر امسال به وقوع خواهد پیوست. گورمن پیش‌بینی می‌کند که این مدل ها بدلیل مشکلات ساخت در تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی ممکن است دچار تاخیر هایی شوند که احتمالاً تا پایان امسال به طول می انجامد.

گزارش دیگری از چرخه تامین کننده ها در ماه جون نشان می دهد که کمبود قطعات برای تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی نیز تولید مک بوک پرو ها را نیز تحت تاثیر قرار داده است و باعث می شود که در زمانی میان جولای تا سپتامبر آماده رونمایی می‌شوند.

مطابق با پیش بینی های گورمن صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی بکلیت در مک بوک اعمال خواهد شد که می‌تواند چندین مزیت را به همراه داشته باشد. از آن جمله می توان به این اشاره کرد که استفاده از هزاران طریقه بک لایت مینی ال ای دی می تواند صریح کنتراست بسیار بالایی را تا حد یک در یک میلیون ایجاد کند و همین طور در زمینه ارائه کیفیت رنگ ها تاثیرات بسیار مثبت و قابل توجهی خواهد داشت و می‌تواند با سازگاری بیشتری نسبت به تکنولوژی hdr عمل نماید.

این صفحه های نمایش مینی ال ای دی که در بهار امسال در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به کار رفته است. برخی شایعات نیز ادعا می‌کنند که مک های جدید از وبکم های با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل برخوردار خواهند شد و همینطور های چیپ های جدید اپل سیلیکون به نام m1x نیز آنها را حمایت خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.