مدل های جدید آیپد پرو با صفحه نمایش های بزرگتر در دست ساخت هستند

مدل های جدید آیپد پرو با صفحه نمایش های بزرگتر در دست ساخت هستند

اپل در نظر دارد که مدل های آیپد پرو جدید را با صفحه نمایش های بزرگ تر به مشتریان عرضه کند که قرار است در چند سال آینده به بازار ارائه شوند. بزرگترین تبلت اپل تاکنون آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی بوده است. اما باید گفت که اپل همواره اندازه مدل های دیگر آیپد را تغییر داده است. به عنوان مثال مدل مختلف با اندازه های متفاوت برای آیپد پرو ارائه شده است.

به نظر می رسد که اپل قصد داشته باشد که برای بزرگترین مدل‌های آیپد خود نیز چندین اندازه مختلف را ارائه دهد. کارشناس معتبر بلومبرگ مارک گورمن بر طبق گزارشات گفته است که اپل در نظر دارد تبلت های با سایز بزرگتری را ارائه کند و مهندسین و طراحان این شرکت بر روی مدل هایی کار می کنند که می تواند در چند سال بعدی آماده ارائه به بازار شود.

گورمان ادعا می کند که مدل های ۲۰۲۲ آیپد پرو دارای اندازه های ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی خواهند بود. او در چهارم جون گزارش داد که اپل در حال کار بر روی اضافه نمودن پنل شیشه ای در قسمت پشتی مدل های پرو برای سال ۲۰۲۲ می باشد که از این طریق این محصول با همان طراحی مشابه به کار رفته در آیفون ۱۲ به بازار ارائه خواهد شد. همینطور یک سیستم شارژ وایرلس مشابه با ماگسیف در حال توسعه و ساخت می باشد که می تواند با بخش پنل پشتی شیشه‌ای برای اتصال وایرلس کارایی بهتری را ارائه دهد.

 شایعاتی وجود دارد که می گوید اپل در حال کار بر روی تکنولوژی شارژ معکوس یا شارژ دوجانبه می باشد که چندین سال است توسط برند های دیگر نظیر سامسونگ و شیائومی استفاده شده است. اما اپل برای اولین بار می خواهد آن را در آیپد پرو استفاده کند. به نظر می‌رسد که با تقاضای بیشتر برای مدل های تبلت ای مانند آیپد در سایزهای بزرگتر شاهد جانشینی این وسیله به جای لپ تاپ های مرسوم باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.