مدل های اپل واچ ۲۰۲۲ شامل اپل واچ اس ای و یک مدل برای ورزش‌های حرفه ای خواهد بود

مدل های اپل واچ ۲۰۲۲ شامل اپل واچ اس ای و یک مدل برای ورزش‌های حرفه ای خواهد بود

بر اساس گزارش جدیدی از مارک گورمن از بلومبرگ اپل قصد دارد که برای مدل های اپل واچ ۲۰۲۲ علاوه بر مدل های مرسوم یک مدل اپل واچ اس ای و یک مدل اپل واچ جدید طراحی شده برای ورزش‌های حرفه‌ای معرفی کند.

مارک گورمن  در آخرین خبرنامه خود اعلام نمود که علاوه بر مدل های مرسوم اپل واچ سری ۸ اپل قصد دارد که مدل اپل واچ اس ای خود را نیز به روز رسانی کند. اپل واچ اس ای اس در سپتامبر ۲۰۲۰ به بازار معرفی شد و از آن موقع تا به حال به عنوان مدل یک میان رده برای کاربران معرفی شده است. ویژگی های اپل واچ اس ای دارای همان ویژگی های طراحی مشابه با اپل واچ های سری ۶ می باشد اما فاقد خصوصیات پیشرفت هایی مانند نمایشگر همیشه فعال حسگرهای اندازه گیری اکسیژن خون و الکتروکاردیوگرام می باشد.

در حقیقت اپل چند سالی است که مدل جدید را برای اپل واچ اس ای معرفی نکرده است. البته مارک گورمن در خبرنامه خود اشاره دیگری به جزئیات و خصوصیات این اپل واچ اس ای جدید نمی کند اما به نظر می‌رسد که آن از لحاظ طراحی تغییرات جزئی را متحمل شده و دارای برخی از خصوصیات اندازه گیری معیارهای سلامتی باشد. او عقیده دارد که اپل در کنار به روز رسانی اپل واچ اس ای یک مدل اپل واچ جدید را برای ورزش های حرفه ای معرفی می کند که دارای مقاومت در برابر فشار و ضربه می باشد.

بر اساس گفته گورمن این مدل اپل واچ از یک طراحی بسیار مقاوم برخوردار است که در مقابل خراشیدگی ، ضربه و افتادن دوام بسیار زیادی را ارائه می‌کند. اپل در حال حاضر در همکاری با شرکت نایک اپل واچ های سری ۷ و مدل های اپل واچ اصلی را ارائه می‌کند که دارای واچ فیس های منحصر به فرد بوده  و با  بندهای ویژه ارائه می شد. اما این مدل‌ها دارای همان طراحی  و دوام مشابه با مدل های اپل واچ استاندارد هستند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.