مدل های آیفون ۲۰۲۱ در ۴ مدل آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو، آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۳ مینی ارائه خواهند شد

مدل های آیفون ۲۰۲۱ در ۴ مدل آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو، آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۳ مینی ارائه خواهند شد

بر اساس آخرین گزارش های حاصل از تامین کننده ها مدل های آیفون ۲۰۲۱ قرار است در پاییز امسال رونمایی شوند با نام  آیفون ۱۳ معرفی خواهند شد و در ۴ مدل مینی، پرو، پرومکس ارائه خواهند شد.

بر اساس گزارشی که توسط منبع خبری اکونومیک دیلی نیوز منتشر شده است اپل در ادامه نام گذاری خود تحت عنوان های آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲،  آیفون های امسال خود را نیز با عنوان آیفون ۱۳ معرفی خواهد نمود. بر اساس گزارشی که در جون ۲۰۲۱ ارائه شده مشخص گردیده که ۷۴ درصد می‌خواهند که این نام به چیز دیگری تغییر داده شود وتنها از هر ۵ نفر یک نفر خواسته بود که نام آیفون های جدید تحت عنوان آیفون ۲۰۲۱ معرفی شود.

پیش بینی می شود که اپل آیفون های نسل بعدی را به صورت مدل های آیفون ۱۳ پرو مکس ۶.۷ اینچی، آیفون ۱۳  ۶.۱ اینچی،  آیفون ۱۳ پرو ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۳ مینی ۵.۴ اینچی معرفی خواهد کرد. تامین کننده Hon Ha ظاهراً تنها تولید کننده آیفون های نسل جدید خواهد بود و گفته می‌شود که از همین حالا تمام سفارشات آیفون پرو مکس  و ۶۸ درصد آیفون ۱۳ و تقریبا ۶۰ درصد سفارشات آیفون ۱۳ پرو آن به خود اختصاص داده است.

انتظار می‌رود که زمان بندی تولید مشابه با آنچه که قبل از دوران پنجمی وجود داشت انجام شود، به صورتی که در کوارتر سوم ارسال‌ها انجام خواهد شد و در ادامه آن در کوارتر چهارم میزان سفارشات به خاطر نزدیکی به سال جدید به حداکثر خود خواهد رسید.

این شایعات گزارش های ارائه شده در ۲۸ جون را تقویت می کند که بیان می‌داشت تولید قطعات آیفون ۱۳ زودتر از زمانی که در سال قبل اتفاق افتاد آغاز شده است و پیش بینی می شود به احتمال زیاد بدون تاخیر های قبل ارسال ها انجام شود. اکونومیک دیلی نیوز سابقه تقریبا خوبی در ارتباط با گزارش حاصل از چرخه تامین کننده های اپل تا به حال داشته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.