مدل های آیفون ۱۴ پرو از نمایشگرهای با طراحی حفره‌ای پانچ هول خواهد شد

مدل های آیفون ۱۴ پرو از نمایشگرهای با طراحی حفره‌ای پانچ هول خواهد شد

بر اساس اطلاعات حاصل از منابع خبری کره‌ای به نام The Elec مدل های آیفون ۱۴ پرو که قرار است در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود انتظار می رود که از نمایشگر هایی برخوردار باشد که بخش ناچ در آن ها در حد یک حفره کوچک شده است. مدل های آیفون ۱۴ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۴ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ هیچی انتظار می‌رود که از نمایشگرهای بروزرسانی شده بهره مند شوند.

بر اساس آنچه که این منبع خبری ادعا می کند  مدل های آیفون ۱۴ به طور کامل بخش ناچ را از دست خواهند داد و در آن ها یک بخش حفره های مخصوص دوربین سلفی در آنها باقی خواهد ماند و دیگر ناچ مشابه با آنچه که در آیفون های امروزی دیده می‌شود را نخواهیم داشت. طراحی پانچ هول  یا حفره‌ای به اپل اجازه خواهد داد که بتواند از سطح بیشتری از صفحه نمایش استفاده کند و همچنان در این مورد فضای مورد نیاز برای دوربین سلفی و جلوی باقی خواهد بود. طراحی حفره ای  در وسایل اندرویدی برای چند سال است که قبلاً از آن استفاده کرده‌اند.

اگر اپل این تغییر را برای طراحی مدل های آینده آیفون ۱۴ انجام دهد  و به کار ببرد سخت افزارهای مربوط به قابلیت فیس آیدی می بایست که به زیر صفحه نمایش منتقل شوند. بر اساس آنچه منبع خبری کره‌ای ادعا می کند بقیه مدل های آیفون ۱۴ هم چنان از بخش ناچ استفاده خواهند کرد و اپل طراحی پانچ هول را فقط برای مدل های پرو که مدل های گران قیمت تر می باشند حفظ خواهد نمود که مدل آیفون با نمایشگر های ۶.۱ و ۶.۷ اینچی می باشند.

منبع کره ای The Elec می‌گوید که اپل از نمایشگرهای LTPO برای مدل های پرو آیفون ۱۴ استفاده خواهد نمود که اینها نمایشگر هایی هستند که دارای نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی پروموشن می باشند که از تکنولوژی مشابه با مدل های آیفون ۱۳ بهره می برند. می باشد. مورد سامسونگ تامین کننده پنل های اولد برای آیفون مدل های آیفون ۱۳ پرو بوده است اما ظاهراً در سال ۲۰۲۲ اپل شرکت ال‌جی را جانشین خواهد نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.