مدل های آیفون ۱۴ پرو از دوربین‌های ۴۸ مگاپیکسلی و ۸ گیگابایت رم بهره مند خواهند شد

مدل های آیفون ۱۴ پرو از دوربین‌های ۴۸ مگاپیکسلی و ۸ گیگابایت رم بهره مند خواهند شد

همانطور که قبلاً نیز شایعه آن منتشر شده بود اپل قصد دارد که مدل های آیفون ۱۴ را در سپتامبر ۲۰۲۲ در چهار مدل با اندازه های متفاوت ارائه کند. این مدل ها شامل آیفون ۱۴ با نمایشگر ۶.۱ اینچی، آیفون چهارده  مکس با نمایشگر ۶.۱ اینچی، آیفون ۱۴ پرو با نمایشگر  ۶.۱ اینچی و آیفون  ۱۴ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی می باشد.

در یادداشتی که توسط مکرو مرز به دست آمده است یکی از تحلیل گران مسائل امنیتی بین المللی به نام Jeff Pu پیش‌ بینی می‌کند که  دو مدل پرو از لنز های سه تایی در قسمت پشت آیفون بهره‌مند خواهند شد که دارای لنز واید ۴۸ مگاپیکسلی بوده و همین طور از لنز اولترا واید و تله فوتو ۱۲ مگاپیکسلی بهره مند می باشد.

مشابه این پیش‌بینی توسط تحلیلگر بین‌المللی مسائل اپل مینگ چیکو نیز در ماه آوریل ارائه شده است که به کارگیری لنز های ۴۸ مگاپیکسلی که قابلیت ضبط ۸k را خواهند داشت را اشاره نموده است. در این گزارش قید شده که مدل های آیفون ۱۴ پرو از ۸ گیگابایت رم بهره خواهند برد که نسبت به مدل های آیفون ۱۳ پرو که ۶ مگابایت را هم استفاده می‌کنند یک ارتقاء عمده محسوب می‌شود.

البته برخی از پیش بینی های این تحلیلگر در گذشته چندان دقیق نبوده است و او در ارتباط با آیفون ۱۴ عقیده دارد که هر چهار مدل از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهند بر.د اما تحلیلگر امور صنعت نمایشگر راس یانگ عقیده دارد که مدل های آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس همچنان از نمایشگرهای ۶۰ هرتزی استفاده خواهند بو.د این عقیده دارد که مدل‌های استاندارد آیفون ۱۴ از ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی استفاده خواهند کرد علی‌رغم اینکه مدل های آیفون ۱۳ از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت شروع می شوند.

این تحلیلگر تاریخچه پیش بینی مختلطی را برای ارائه شایعات اپل در گذشته داشته است برای مثال او توانسته به درستی و با دقت پیش‌بینی بکند که مک بوک پرو ۱۶ اینچی و آیپد پرو از نمایشگرهای مینی ال ای دی استفاده خواهند کرد که در حقیقت در سال ۲۰۲۱ این پیش بینی درست از آب درآمد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.