مدل های آیفون ۱۴ احتمالاً از فیس آیدی زیر صفحه نمایش بهره خواهند برد

مدل های آیفون ۱۴ احتمالاً از فیس آیدی زیر صفحه نمایش بهره خواهند برد

یک هفته بیشتر به زمان رونمایی آیفون ۱۳ باقی نمانده است، اما شایعات در ارتباط با نسل بعدی آیفون ها، یعنی آیفون ۱۴ در طول این هفته در حال منتشر شدن می باشد. از ماه مارچ گزارشاتی منتشر شد که نشان می داد آیفون های نسل بعدی از یک طراحی بدون ناچ خوردار خواهند شد.

امروز صبح نیز جان پروسر نشت دهنده شناخته شده اعلام داشت که انتظار می رود اپل به جای ارائه طراحی حفره ای برای دوربین در روی صفحه نمایش از به طور کلی بخش ناچ را برداشته و از حسگر های زیر صفحه نمایش استفاده کند.

بر اساس نظر راس یانگ اپل در حال کار بر روی توسعه حسگر فیس آیدی زیر صفحه نمایش می باشد. این تحلیل گر درماه جون فرضیه مربوط به اعمال حس گرهای فیس آیدی زیر صفحه نمایش را مطرح نمود. اما امروز با تاکید بیشتری بر روی این ادعای خود اعلام داشت که اپل در حال توسعه حس گرهای می باشد که بتوان آن را برای مدل‌های یعنی آیفون ۱۴ پرو و آیفون پرومکس استفاده کند.

از آن جایی که مدل های آیفون ۱۴ هنوز یک سالی به رونمایی آنها مانده است و در حال توسعه بخش‌های اولیه می باشند، بنابراین می توان تصور نمود که حسگر های زیر صفحه نمایش هنوز به مرحله نهایی و بهره ‌برداری اصلی نرسیده است. این تحلیل گر در دامه ادعا های خود می‌گوید که اگر اپل نتواند تا سال ۲۰۲۲ از این تکنولوژی استفاده کند به طور حتم برای آیفون هایی که در سال ۲۰۲۳ خواهد آمد این تکنولوژی را به کار خواهد برد.

البته مارک گورمن در ماه آگوست نیز اعلام نمود که اپل سرمایه گذاری زیادی را برای توسعه حسگرهای فیس آیدی نموده است تا بتواند این گونه حس گر ها را به گونه ای در زیر صفحه نمایش اعمال کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.