مدل های آیفون ۱۳ حداکثر از ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهرمند خواهند شد

مدل های آیفون ۱۳ حداکثر از ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهرمند خواهند شد

بر اساس انتظارات و پیش‌بینی‌های شرکت تحقیقاتی تایوانی TrendForce اپل آیفون های جدید خود را تحت نام آیفون ۱۲ اس یا آیفون ۱۳ تا ۲ ماه دیگر رونمایی خواهد کرد. در لیست زیر فهرستی از انتظارات این شرکت تحقیقاتی آمده است:

  • اپل در ماه سپتامبر آیفون های جدید را چهار آیفون جدید را رونمایی خواهد کرد که شامل یک مدل مینی، یک مدل استاندارد و ۲ مدل پرو می باشد. سپتامبر ماهی است که به طور معمول اپل محصولات آیفون های جدید خود را رونمایی می کند و برخلاف سال قبل امسال به احتمال زیاد در این ماه شاهد معرفی آیفون های جدید خواهیم بود.
  • آیفون های جدید از ناچ کوچکتر در بالای صفحه نمایش برخوردار خواهند بود. این وسیله ها از چیپ های نسل بعدی A15 که توسط شرکت TSMC تولید شده است برخوردار خواهند شد.
  • تمام ۴ مدل آیفون جدید از صفحه های نمایش اولد بهره‌مند خواهند شد اما ۲ مدل پرو دارای نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی برای نشان دادن محتوا با روانی بیشتر به کار خواهند رفت.
  • آیفون های جدید دارای همان گزینه های حافظه داخلی مانند آیفون ۱۲ خواهد بود. آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ در گزینه های حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ و ۲۵۶ موجود می باشند و مدل های پرو دارای گزینه ۵۱۲ گیگابایتی نیز هستند.
  • دوربین های اصلی ۴ مدل آیفون جدید به لرزشگیر تصویر مجهز خواهند بود. این ویژگی ست که در حال حاضر تنها در آیفون ۱۲ پرو مکس دیده می شود. علاوه بر این مدل های های پرو دارای لنز های اولترا واید با اتوفوکوس خواهند شد.
  • اسکنر لیدار فقط به مدل های پرو محدود خواهد شد.

با توجه به اینکه شرایط پندمیک در آمریکا در حال بهبودی می باشد شرکت TrendForce پیش‌بینی می‌کند که فروش سالانه آیفون برای ۲۰۲۱ به میزان ۱۲.۳ درصد افزایش خواهد داشت که نسبت به سال گذشته نشانگر فروش ۲۲۳ میلیون واحد آیفون خواهد بود. این تحقیق عقیده دارد که مدل آیفون ۱۲ اس ۴۰% تولید مدل های آیفون سال بعد را تشکیل خواهد داد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *