مدل های آیفون ۱۳ تنها در برخی از مارکت ها از ارتباطات ماهواره‌ای برخوردار خواهند شد

مدل های آیفون ۱۳ تنها در برخی از مارکت ها از ارتباطات ماهواره‌ای برخوردار خواهند شد

بر اساس برخی گزارشات اخیر آیفون ۱۳ می تواند از قابلیت حمایت از ارتباطات ماهواره‌ای برخوردار شود، اما یک گزارش جدید ادعا می‌کند که این توانایی تنها برای برخی از مارکت ها قابل دریافت و اجرا می باشد. تحلیلگر صاحب نام اپل در یادداشت خود به سهام داران اشاره نمود که اپل با استفاده از برخی چیپ های سفارشی برای آیفون ۱۳ زمینه ارتباطات ماهواره ای را برای این وسیله ایجاد نموده است.

از طرف دیگر مارک گورمن ژورنالیست صاحب نام بلومبرگ ادعا می‌کند که ارتباطات ماهواره‌ای به احتمال زیاد برای آیفون ۱۳ به کار خواهد رفت اما تنها برای برخی از مارکتهای محدود قابل دسترس خواهد. به عنوان مثال این ویژگی در تنها در شرایط اورژانسی قابلیت عملکرد خواهد داشت و این در حالی است که از لحاظ تکنولوژی های مخابراتی منطقه نیز با ارتباطات باید مورد حمایت قرار گرفته باشد. این تحلیل گر اصرار ورزید که این ویژگی قادر نخواهد بود که زمینه تماس‌های تلفنی ماهواره‌ای را در هر کجای دنیا برقرار کند، چرا که این قابلیت نمی‌تواند با توجه به شرابط و قوانین فعلی شرکت‌های مخابراتی قابل اجرا باشد.

اما در آینده اپل به طور قطع تلاش خواهد کرد که بتواند این ویژگی را در مقیاس وسیع تری مورد در دسترس قرار دهد. اما احتمالا سال ها طول خواهد کشید که بتواند آنطور که ما انتظار داریم در تماس های تلفنی یا در سایر چیز های مورد انتظار به کار رود. اپل قرار است که در این ماه آیفون های جدید را که تحت نام آیفون ۱۳ نامگذاری شوند به بازار عرضه کند.

بر اساس گزارشات آیفون های جدید چندان از لحاظ طراحی با آیفون های نسل قبلی تفاوتی نخواهد داشت و فقط ممکن است که از لحاظ بخش ناچ در بالای صفحه نمایش تغییراتی را متحمل شده به این بخش در اندازه کوچک تری در این مدل ها وجود داشته باشد. ولی از لحاظ پردازشگر و برخی ویژگی های مربوط به افزایش عمر باتری قرار است که شاهد بهبود رسانی ها و ارتقای قابل توجهی در این زمینه در این مدل ها باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.