مدل های  آیفون ۱۳ باتری بزرگتری نسبت به خانواده آیفون ۱۲ خواهند داشت

مدل های  آیفون ۱۳ باتری بزرگتری نسبت به خانواده آیفون ۱۲ خواهند داشت

خانواده آیفون ۱۳ از باتری های بزرگ تری نسبت به آیفون ۱۲ برخوردار بود. این ادعا را یکی از نشت دهنده های معتبر منتشر کرده است و عقیده دارد مدل آیفون ۱۳ علی رغم داشتن باتری با حجم تقریبا برابر از ظرفیت های بیشتری نسبت به مدل های آیفون ۱۲ برخوردار خواهند بود.

به نظر می‌رسد یکی از مزیت های نسل بعدی آیفون ها می تواند باتری با ظرفیت و دوام بیشتر باشد. گفته می شود که اپل در حال آماده سازی خود برای ساخت سه مدل باتری با ظرفیت های بیشتر می باشد که قرار است در همه مدل های آیفون ۱۳ در ۳ ظرفیت مختلف نسبت به مدل های آیفون ۱۲ بکار رود.

بر اساس تصویری که یک نشت دهنده معتبر از سایت شبکه اجتماعی چینی در توییتر منتشر شده است سه ظرفیت مختلف ظرفیت های مختلف را نشان می دهد که دارای شماره مدلهای A2653 ، A2656 و A2660 می باشد. این شماره مدل ها  هر یک مربوط به یک مدل خاص آیفون می باشند. این ۳ باتری با ظرفیت های مختلف بنا به این منبع دارای ظرفیت‌های به ترتیب ۲۴۰۶ میلی آمپر، ۳۰۹۵ میلی آمپر و ۴۳۵۲ میلی آمپر می باشند که اگر بخواهیم آنها را با مدل های آیفون ۱۲ مقایسه بکنیم، کوچک‌ترین ظرفیت در این لیست یعنی ۲۴۰۶ میلی‌آمپر نسبت ۲۲۲۷ میلی آمپر در آیفون ۱۲ مینی ارتقای قابل ملاحظه ای محسوب می شود.

همچنین ظرفیت ۴۳۵۲ میلی آمپری یک پرش بزرگ از ظرفیت مدل های قبلی به کار رفته در آیفون ۱۲ پرو مکس می باشد که دارای ظرفیتی در برابر ۳۶۸۷ میلی آمپر بوده است. علاوه بر این ظرفیت ۳۰۹۵ میلی آمپری نیز یک ارتقاء قابل توجه نسبت به باتری های ۲۸۱۵ می باشد که آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو به کار رفته اند.

در حالیکه این شایعات از طرف نشت دهنده معتبری منتشر شده است باز به طور کامل نمی تواند گواه این باشد که آیفون های نسل بعدی دقیقا این ارتقا را در سیستم دوربین باتری های خود متحمل شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *