مدل های آیفون ۱۳ احتمالاً تاچ آیدی زیر صفحه نمایش خواهند داشت

مدل های آیفون ۱۳ احتمالاً تاچ آیدی زیر صفحه نمایش خواهند داشت

بر اساس نظرات آنالیست شرکت بارکلی Andrew Gardiner و سه نفر از همکارانش، آیفون ۱۳ که برای اواخر امسال رونمایی اش برنامه‌ریزی شده است، احتمالاً دارای ویژگی حسگر اثر انگشت تعبیه شده زیر صفحه نمایش برای قفل گشایی خواهد بود و  همینطور فیس آیدی نیز به عنوان ویژگی های اضافی باقی خواهد ماند.

در یادداشتی که این محققان امروز با مکرومرز به اشتراک گذاشتند علاوه بر این ادعا می شود که مدل های آیفون ۱۳ دارای ناچ کوچک تر و اسکنر لیدار خواهند بود که برای برخی از مدل های پیشرفته آیفون ۱۳ در این سال به کار خواهد رفت. این تحلیل گران عقیده دارند که کوچکی بخش ناچ در مدل های آیفون ۱۳ در اثر الحاق متراکم طرح سیستم‌های اپتیکال برای ویژگی فیس آیدی می باشد و برای آیفون های ۲۰۲۲ پیش بینی می شود که اپل از طراحی حفره‌ای به جای ناچ در قسمت بالای صفحه نمایش استفاده خواهد کرد که مانند بسیاری از گوشی‌های هوشمند سامسونگ جدید در بالای صفحه به صورت یک حفره نمایان است.

بازگشت تاج هایدی با حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش برای مدت هاست که شایعات آن بر سر زبان ها افتاده است. در آگوست ۲۰۱۹ چیکو گفت که اپل قصد دارد که یک مدل از آیفون های خود را با فیس آیدی و همین طور حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش در مدل های ۲۰۲۱ معرفی کند.

اما او در یادداشت تحقیقاتی در اوایل این ماه خاطرنشان کرد که ممکن است این ویژگی برای مدل های آیفون ۱۳ به کار رود. تحلیل گر بلومبرگ مارک گرمن ادعا کرد که اپل در حال آزمایش نهایی برای به کار بردن اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش برای مدل های آیفون ۱۳ می باشد.

بنابراین زمان خواهد گفت که آیا این ویژگی برای آیفون های امسال آماده خواهد شد یا نه. محققان شرکت بارکلی اولین کسانی بودند که ادعا کردند اپل برای آیفون های جدید در سال قبل دیگر شارژ را در جعبه لحاظ نخواهد کرد و در گذشته نیز و به طور دقیق توانستند آشکار کنند که ویژگی تروتون به آیفون ۸ و آیفون ایکس می آید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *