مدل های آیفون ۱۲ پرو دارای ۶ گیگ رم و مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی ۴ گیگ رم دارند

مدل های آیفون ۱۲ پرو دارای ۶ گیگ رم و مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی ۴ گیگ رم دارند

 بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از اپل ایکس کد بتا هر دو مدل آیفون ۱۲ پرو مجهز به ۶ گیگ رم هستند و مدل های  مقرون به صرفه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی با ۴ گیگ حمایت می شوند. اپل مشخص نساخته است که هر کدام از مدل های آیفون از چه مقدار رم بهره می برند ، اما نتایج آماری حاصل از بنچمارک و دیگر داده ها اطلاعات جدیدی را مشخص می سازد.

بنچمارک برای آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو مشخص ساخت که هر کدام از ۴ گیگ رم بهره می برند. حالا این اطلاعات جدید مشخص می سازد که اپل برای نخستین بار از ۶ گیگ رم برای گوشی های همراه هوشمند خود استفاده می نماید.

این اطلاعات حاصل از داده های ایکس کد بتا منتشر شده بوسیله هیراکو می باشد.  اگر این اطلاعات درست باشد به خوبی می تواند دلیل اختلاف عملکرد مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را توضیح دهد. این در حالی است که هر دو مدل از چیپ A14 بیونیک بهره می برند. بنچمارک نشان می دهد که آیفون های بالا رده از ۶ گیگ رم بهره می برند و امتیاز ۱۵۹۰ را برای پردازش های تک هسته ای را نشان می دهند.

امتیاز گیگ بن چند هسته ای نیز امتیاز ۳۱۲۰ را نشان می دهد. برای مقایسه آیفون ۱۱ پرو در همین تست امتیاز ۱۳۳۶ در  تک هسته ای و ۳۵۴۵ را برای چند هسته ای نشان می داد. اما در نهایت باید گفت تا وقتی که مدل آیفون ۱۲ در دسترس عموم قرار نگیرد نمی توان به طور کامل به این نتایج اعتماد کرد. اپل در ۱۳ اکتبر مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را رونمایی نمود. مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو در ۱۶ اکتبر و مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون پرو مکس در تاریخ ۶ نوامبر آماده فروش خواهند بود. 

منبع

1 نظر در مورد “مدل های آیفون ۱۲ پرو دارای ۶ گیگ رم و مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی ۴ گیگ رم دارند

  1. اشتراک ها: آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس ۲۰ درصد سریع تر از آیفون ۱۱ پرو هستند | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل آیفون مینی دارای باتری با ظرفیت ۲۲۲۷ میلی آمپر ساعت است و مدل های جدید در برزیل و هند تولید خواهند شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *