مدل های آیفون ۱۲ ممکن است در حالت دو سیم کارت نتوانند در سرعت ۵ جی باقی بمانند

مدل های آیفون ۱۲ ممکن است در حالت دو سیم کارت نتوانند در سرعت ۵ جی باقی بمانند

 استفاده از آیفون ۱۲ در حالت دو سیم کارت، اینترنت  ۵ جی را به اینترنت سلولار ال تی ای تغییر می دهد. این مشکل در بخش سوالات متداول بخش فروش اپل آمده است. تمام مدل های آیفون ۱۲ حالت دو سیم کارت را حمایت می‌کنند که کاربر از طریق آن می تواند از از دو سیم کارت استفاده نماید و در صورت لزوم یک سیم کارت را فعال و دیگری را غیر فعال کند.

اما تصویر حاصل از وبسایت ASW به مشکلی اشاره می کند که تحت عنوان “آنچه شما لازم است در مورد طرز استفاده از ۵ جی در آیفون بدانید” منتشر شده است.  در این مدارک آمده است که وقتی حالت دو سیم کارت فعال است وسیله قادر به اجرا در سیستم ۵ جی نمی باشد و به طور خودکار به ۴ جی تغییر می‌کند. در این حالت ۵ جی با هیچ کدام از دو خط تلفن کار نخواهد کرد.

در این نوشته آمده است که وقتی دو خط در حال فعالیت هستند حالت ۵ جی نمی تواند برای هر یک خطوط مورد استفاده قرار گیرد و به طور خودکار به ۴ جی بر می گردد. اما اگر کاربر فقط از یک سیم کارت eSim استفاده کند قادر به استفاده از سرعت ۵ جی خواهد بود.

در این مدارک آمده است که تنها با غیر فعال کردن یکی از سیم کارت ها است که کاربر قادر به استفاده از تکنولوژی ۵ جی خواهد بود. این واقعیت اگر درست باشد می تواند برای کاربرانی که می خواهند از ۲ سیم کارت جداگانه برای امور شخصی و کاری استفاده کنند بسیار مشکل ساز باشد.

اگر خوش بینانه نگاه کنیم این مشکل می تواند نرم‌افزاری باشد و اپل آن را در بروز رسانی ها بر طرف کند. در حقیقت کاربری که این تصویر را منتشر ساخته بیان می دارد که اپل در بروز رسانی های آینده این مشکل را برطرف خواهد کرد. بر اساس تحقیق مک رومرز صحت این مدارک تایید شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *