مدل مقرون به صرفه اپل واچ اس ای ممکن در کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل معرفی شود

مدل مقرون به صرفه اپل واچ اس ای ممکن در کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل معرفی شود

 نشت دهنده معروف جان پروسر مشخصات فنی احتمالی یک مدل اپل واچ جدید مقرون به صرفه را که ممکن است در کنفرانس روز ۱۵ سپتامبر اپل معرفی شود را منتشر نمود. جان پروسر ممکن است که در اعلام زمان رونمایی اپل واچ های سری ۶ اشتباه کرده باشد اما این او را از انتشار جزییات بیشتر در مورد محصولات  قبل زمان رونمایی باز نمی دارد.

او مدل مقرون به صرفه اپل واچ را اپل واچ اس ای نام گذاری می کند و کد های رمز مدل های مختلف اپل را در این نوشته به صورت لیست اعلام می کند. او همین طور یک مدل پیشرفته اپل واچ را تحت نام اپل واچ پرو می آورد اما روشن می سازد که این نام ها ممکن است نام اصلی محصول در زمان رونمایی نباشد.

چند ماهی است که منابع مختلف خبر از رونمایی احتمالی یک مدل اپل واچ ارزان قیمت که از جنس مواد پلاستیکی ساخته شده است را می دهند.  این مدل احتمال می رود فاقد ویژگی های پیشرفته الکترکاردیوگرام  و دیگر ویژگی های پیشرفته پزشکی باشد. نشت های نرم‌افزاری از وجود یک ویژگی جدید به نام کید مود Kid Mode خبر می دهند که برنامه های اپل واچ را مطابق با نیاز های کودکان سفارشی سازی می کند.

این نرم‌افزار در اپل واچ مقرون به صرفه بکار خواهد رفت. والدین میتوانند پس از خریداری مدل  اپل واچ مقرون به صرفه از طریق آیفون خود  برنامه های آن را برای فرزند خود محدود کنند. اپل رسما اعلام نمود در ۱۵ سپتامبر کنفرانسی را برگزار خواهد کرد که قرار است جدیدترین محصولات خود را در آن رونمایی کند.

شایعات موجود حاکی از معرفی اپل واچ سری ۶ و یک مدل آیپد است که به نظر می رسد آیپد ایر ۴ باشد که در این کنفرانس معرفی شوند. اما بسیاری شواهد نشان می دهند که در این رویداد مدل های آیفون ۱۲ بدلیل تاخیر در مرحله ساخت معرفی نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *