مدل ساختگی آیفون ۱۳ پرو مکس نشان از کوچکتر بودن بخش ناچ می دهد

مدل ساختگی آیفون ۱۳ پرو مکس نشان از کوچکتر بودن بخش ناچ می دهد

مدل های آیفون ۱۳ انتظار می‌رود که بر اساس گزارشات دارای بخش ناچ کوچک تر باشند. این می‌تواند به عنوان یکی از تغییرات عمده در سیستم دوربین آیفون ها از زمانی که در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار آیفون ایکس به بازار آمد باشد.

هنوز چند ماهی تا رونمایی آیفون ۱۳ وقت باقی است اما بر اساس یکی از مدل‌های ساختگی  منتشر شده در سطح وب مدلی از آیفون ۱۳ پرو مکس نشان داده می شود که نشانگر آنچه می‌باشد.

مدل های ساختگی معمولاً قبل از رونمایی مدل های جدید آیفون به بازار می آیند تا بتوانند تمام ایده‌های موجودی که انتظار می رود آیفون های جدید داشته باشند را به صورت فیزیکی نشان دهند و تا حد زیادی این مدل پیش ساخته با شایعاتی که تا به حال منتشر شده است همخوانی دارند. این مدل پیش ساخته مربوط به مدل پرومکس می باشد که دارای یک صفحه نمایش غیر اصل ۶.۷ این چیست و از لحاظ کیفیت ساخت با مدل های دیگر پیش ساخته که تا به حال ساخته شده بهتر درآمده است.

این مدل پیش ساخته آیفون ۱۳ پرو مکس مشابه آیفون ۱۲ پرو مکس می باشد با این تفاوت که در بخش ناچ تغییراتی از لحاظ اندازه در آن ایجاد شده است. بر اساس شایعات موجود پیش بینی می شود که بخش ناچ دارای پهنای کمتری باشد و حسگر های مربوط به بخش دوربین در این ناحیه به صورت متراکم تری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. اسپیکر نیز جایش را به بخش بالای سیستم دوربین تغییر مکان داده است و این همان دلیل اصلی است که بخش ناچ را کوچکتر کرده است.

همین طور لنزهای دوربین مدل ساختگی بزرگتر از لنزهای دوربین آیفون ۱۲ پرو مکس کنونی می باشد شاید به این دلیل باشد که بر اساس شایعات انتظار می رود حسگر های مربوط به لرزشگیر برای لنز های اولترا وایت در این ناحیه اعمال شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *