مدل حکاکی شده ایرتگ در ظرف چند دقیقه در سایت اپل ناموجود شد

مدل حکاکی شده ایرتگ در ظرف چند دقیقه در سایت اپل ناموجود شد

اپل به محض آنکه پیش سفارش را برای پک ۴ تایی ایرتگ که به صورت حکاکی شده لوگوی اپل بر روی آن پرینت شده بود را باز کرد در ظرف ۵ دقیقه این محصول ناموجود شد.

بر اساس گزارش های جدید از مشتریان به نظر می رسد که مدل حکاکی شده و غیره حکاکی شده از تقاضای بالایی برخوردار باشد به طوری که قرار است که تا ۳۰ آوریل به مشتریان ارسال شود. تاریخ ارسال به علت تقاضای بالا و سفارش زیاد برای این محصول در حال نوسان است، چرا که مشتریان مختلفی گزارش می دهند که نتایج غیر یکسانی را از لحاظ زمان سفارشات در سایت اپل استور و همینطور ارسال برای خارج از ایالات متحده دریافت کرده اند.

تمام کاربران در ابتدا ۳۰ آوریل را برای زمان ارسال دریافت می‌کردند، اما در ظرف ۵ دقیقه این زمان تغییر نمود و برای مشتریان بعدی گزینه ۷ تا ۱۰ روز کاری نشان داده شد که از لحاظ تئوریک می‌تواند تا ۳۰ آوریل به دست آنها برسد. اما برخی دیگر نیز زمان ارسال را حتی تا ۱۰ می دریافت کرده‌اند.

اما زمان ارسال و نتایج برای دیگر کشورها یکسان بوده است به عنوان مثال کاربران ژاپن زمان ارسال را از از ۱۶ می تا ۲۳ می دریافت می کنند. اپل هنوز مشخص نکرده است که چه تعداد از محصول ایرتگ را از پیش تولید نموده است.  همینطور جزئیاتی در مورد اینکه مدل حکاکی شده چه تاثیری بر روی روند سفارشات داشته است هنوز مشخص نیست.

اما آنچه که مشخص است به نظر می رسد که محبوب ترین گزینه ایرتگ مدل پک چهارتایی و حکاکی شده آن باشد. ایرتگ در بسته های یک عددی با قیمت ۲۹ دلار برای مشتریان موجود است و در بسته های ۴ عددی با قیمت ۹۹ دلار آماده پیش سفارش می باشد. کاربران می‌توانند در زمان خرید این محصول کلیه لوازم جانبی متنوعی که در ارتباط با آن وجود دارد را نیز در کنار آن سفارش دهند. لوازم جانبی نظیر جاکلیدی های اپل نیز از جمله آیتم‌هایی به شمار می‌روند که به نظر می‌رسد تقاضای بالایی را با خود داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *