مدلهای جدید مک بوک پرو پیش بینی می شود تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ به بازار عرضه شوند

مدلهای جدید مک بوک پرو پیش بینی می شود تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ به بازار  عرضه شوند

منابع متصل به چرخه تامین کنندگان می گویند اپل انتظار می رود مدل های مک بوک پرو جدید را برای کوارتر سوم ۲۰۲۱ آماده معرفی به بازار کند. برخلاف آنچه که پیش‌بینی می‌شد در کنفرانس WWDC مدل های مک بوک پرو ۱۴ اینچی معرفی نشدند، اما پیش‌بینی می‌شود که این مدل ها برای کوارتر چهارم ۲۰۲۱ آماده رونمایی بشوند. همینطور مدل مک بوک پرو ۱۵ اینچی برای کوارتر اول ۲۰۲۲ احتمال معرفی آن به بازار می رود.

اما حالا گزارش جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد بر اساس منابع متصل به چرخه تامین کننده ها تولید مدل های مک بوک پرو در کوارتر سوم ۲۰۲۱ یعنی میان ماه جولای و سپتامبر شروع خواهد شد. بر اساس منبع خبری دیجی تایمز یک منبعی ناشناخته از تامین کنندگان می گوید که هر دو مدل مک بوک پرو تا آواخر ۲۰۲۱ به بازار معرفی خواهند شد و سفارشات نیز در کوارتر سوم آماده ارسال خواهند بود.

اما هنوز مشخص نیست که این پیش‌بینی مربوط به کدام یک از مدل های مک بوک پرو می باشد. به نظر می رسد که عدم معرفی مک بوک های جدید در رویداد WWDC مربوط به مشکلات و تاخیرات موجود در تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی باشد. از طرف دیگر  شایع است اپل که در حال کار بر روی تولید به مک پرو با پردازشگرهای اینتل می باشد. اما باید گفت این دومین سالی است که اپل مرحله حرکت انتقالی خود به سمت استفاده از چیپ های اپل سیلیکون را شروع کرده است.

منبع خبری دیجی تایمز شهرت و سابقه بسیار خوب و دقیقی برای ارتباط با چرخه تامین کنندگان دارد اما از لحاظ تجزیه و تحلیل ها و نتیجه گیری هایی که بر اساس اطلاعاتی که دریافت می کند چندان سابقه خوبی ندارد. از طرف دیگر نیز به نظر می‌رسد که مک‌بوک پروهای جدید با نسل دوم چیپ های اپل سیلیکون به بازار ارائه شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *