مجیک کیبورد جدید برای آیمک با تاچ آیدی برای فروش جداگانه در دسترس قرار گرفت

مجیک کیبورد جدید برای آیمک با تاچ آیدی برای فروش جداگانه در دسترس قرار گرفت

در حالی که قبل از این خرید مجی کیبورد به صورت جداگانه از آیمک ۲۴ اینچی جدید امکان‌پذیر نبود اما از امروز به بعد کاربران می‌توانند مجیک کیبورد جدید با تاچ آیدی را به طور جداگانه خریداری کنند که در کنار آن محصولات دیگری مانندومجیک ترک پد و مجیک موس نیز برای خرید جداگانه قابل دسترس می باشند.

تاچ آیدی برای سالهاست که در مدل‌های مک‌بوک‌پرو استفاده می‌شود، اما این ویژگی امنیتی بیومتریک در کامپیوترهای مک رومیزی برای اولین بار همراه با ظهور مک ۲۴ اینچی اضافه شد. اپل مجیک کیبورد و تاچ آیدی را به همراه  آیمک ۲۴ اینچی برای فروش در دسترس عموم قرار داد، اما در حال حاضر هر دوی این مدل ها برای خرید به صورت جداگانه در دسترس می باشند.

مجی کیبورد با تاچ‌ایدی در حال حاضر ۱۴۹ قیمت دلار دارد در حالی که مجیک کیبورد با تاچ آیدی و نمریک پد ۱۷۹ دلار قیمت‌گذاری شده است و در کنار آن مجیک ترک پد نیز با قیمت تخفیف خورده ۱۲۹ دلار برای عموم در دسترس می باشد و در نهایت مجیک موس در حال حاضر با قیمت ۷۹ دلار به فروش می‌رسد.

لازم به ذکر است که تمامی این لوازم جانبی از لحاظ طراحی به گونه‌ای ساخته شده‌اند که حس و ظاهر یکسانی را مخاطب ایجاد می‌کند. البته لازم به ذکر است که تنها رنگ نقره‌ای این وسایل جانبی به صورت جداگانه قابل فروش می باشد. اگر این وسایل را به همراه کامپیوترهای مک خرید کنید رنگ کاملاً هماهنگ با آن به همراه محصول ارسال می شود.

ویژگی تاچ‌ایدی بر روی کیبورد تنها با کامپیوترهای مک اپل سیلیکون کار می‌کند. اما مک های مجهز به چیپ اینتل امکان سازگاری با این ویژگی را ندارند. اپل قصد دارد که در یک حرکت دوساله کلیه کامپیوترهای مک خود را به چیپ های اپل سیلیکون مجهز کند و به نظر می‌رسد کلیه لوازم جانبی را که ارائه می دهد تنها قابلیت سازگاری با چیزهای جدید را خواهند داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.