مایکروسافت نسخه بتای مرورگر Edge سازگار با اپل سیلیکون M1 را منتشر کرد

مایکروسافت نسخه بتای مرورگر Edge سازگار با اپل سیلیکون M1 را منتشر کرد

شرکت مایکروسافت  نسخه جدید بتای مرورگر خود Edge را به نام کاناری که با اپل سیلیکون M1 سازگار می باشد را منتشر کرد. تیم مایکروسافت  اعلام کردند که نسخه جدیدی از مرورگر Edge که به طور ویژه برای اپل سیلیکون های M1 طراحی شده است را آماده انتشار برای دسترسی عموم کرده‌اند.

این اطلاعات که از شبکه کاناری یکی از صفحه های زیرشاخه‌های مایکروسافت می باشد گرفته شده است و معمولا این شرکت آخرین یروز رسانی ها مرورگر خود Edge را قبل از انتشار نسخه نهایی در آن برای دانلود قرار می دهد.

در کانال کاناری دکمه دانلودی برای تهیه آخرین نسخه مایکروسافت Edge تعبیه شده است. با فشار دادن آن دکمه صفحه دیگری باز می شود که از شما در مورد انتخاب گزینه های میان  کامپیوترهای مجهز به چیپ اینتل یا کامپیوترهای مجهز به چیپ اپل سیلیکون M1 می پرسد.

بر اساس گفته‌های مایکروسافت  مرورگر Edge برای چیپ های اینتل و چیپ های اپل سیلیکون M1 به طور یکسانی بهبود رسانی و به روز رسانی شده است.

شبکه کاناری که صفحه ای از وب سایت مایکروسافت است که هر روز آخرین محصولات مربوط به مرورگر Edge به طور خودکار در آن منتشر و بارگذاری می شود و علاقه مندان می توانند از آخرین رویدادها و به روزرسانی ها با مراجعه به این صفحع آگاه شوند.

اما مایکروسافت آخرین نسخه های رسمی و نهایی شده را در سایت جداگانه‌ای منتشر می‌کند که عموم می‌توانند به آن مراجعه کنند. اگر چه هنوز زمان بندی مشخصی در ارتباط با آماده شدن نهایی این نسخه بتا در نسخه اصلی و رسمی مشخص نشده است اما گمان می‌رود که مرورگر Edge با حمایت های اپل سیلیکون M1 به زودی در دسترس عموم قرار گیرد. 

مایکروسافت در بیانیه خود اعلام می دارد: شما خواستید و ما ارائه کردیم. نسخه سازگار با مرورگر Edge با حمایت وسیله های مجهز به اپل سیلیکون M1 در حال حاضر در شبکه کاناری ما در دسترس قرار دارند از امروز می توانید مرورگر ما را از طریق این لینک دانلود نمایید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *