مایکروسافت قیمت نرم افزار مایکروسافت ۳۶۵ را برای سال بعد افزایش خواهد داد

مایکروسافت قیمت نرم افزار مایکروسافت ۳۶۵ را برای سال بعد افزایش خواهد داد

بر اساس آنچه که شرکت مایکروسافت جدیداً منتشر نموده است قرار است که از سال بعدی کلیه پلان های تجاری برای برنامه مایکروسافت ۳۶۵ افزایش یابد. زیرا که ابزارهایی که مایکروسافت در طی ۱۰ سال گذشته برای توسعه این برنامه مورد استفاده قرار گرفته است از لحاظ ارزشی دچار افزایش قیمت شده اند.

در بلاگ پستی که هفته پیش منتشر شد این شرکت اعلام نمود که تغییرات جدیدی برای اولین بار در زمینه قیمت آفیس ۳۶۵ از زمانی که در ده سال پیش برای اولین بار منتشر شد اعمال خواهد شد. این شرکت در ادامه بیان نمود که در پی این ده سال گذشته این شرکت حدود ۲۴ اپلیکیشن مختلف برای مجهز نمودن بیشتر ابزارهای مربوط به این برنامه مورد استفاده قرار داده است.

اما لازم به ذکر است که افزایش قیمت چیزی در حدود ۲ تا ۴ دلار برای هر پلن خواهد نخواهد بود. بر اساس اعلامیه این شرکت این تغییرات قرار است که به صورت جهانی از اول مارس ۲۰۲۰ به مرحله اجرا درآید.

اما در جزئیات پلن ها باید گفت که قیمت پلن  مایکروسافت ۳۶۵ نسخه بیزینسی از ۵ تا ۶ دلار به ازای هر کاربر شروع می شود و نسخه پرمیوم بیزینسی مایکروسافت ۳۶۵ از ۲۰ تا ۲۲ دلار قیمت گذاری خواهد شد. آفیس ۳۶۵ E1  از ۸ تا ۱۰ دلار و آفیس ۳۶۵  از ۲۰ تا ۳۰ دلار و آفیس ۳۶۵ ای ۵ از ۳۵ تا ۳۸ دلار و آفیس ۳۶۵ ۳۶۵ E3 از ۳۲ تا ۳۶ دلار قیمت گذاری خواهد شد. از جمله اپلیکیشن هایی که مایکروسافت در نرم افزار مایکروسافت ۳۶۵ استفاده نموده است می‌توان به پاور اپس، پاور میت، استیم، پلنر، وان درایو  و وایت برد اشاره نمود.

همینطور شرکت مایکروسافت چندی پیش اعلام نمود که نسخه آفیس سازگار با کامپیوترهای مک مجهز به چیپ های ان یک را نیز ز در دست توسعه قرار داده است و قرار است به زودی در دسترس همگان قرار گیرد

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.