مایکروسافت اپلیکیشن منفرد آفیس را به آیپد آورد

مایکروسافت اپلیکیشن منفرد آفیس را به آیپد آورد

مایکروسافت آفیس برای آیپد از حالا یک اپلیکیشن منفرد است که شامل برنامه‌های مختلف ورد، پاورپوینت، اکسل و وان نوت در طراحی یکسان ارائه می شود.

در پی انتشار نسخه آفیس برای آیفون در فوریه ۲۰۲۰  شرکت مایکروسافت در حال حاضر نسخه آیپد مایکروسافت آفیس را به صورت متحدالشکل در یک اپلیکیشن واحد ارائه کرده است. به صورتی که از یک صفحه شروع واحد کاربران می‌توانند برای دسترسی به کلیه فایل های ورد، اکسل و سایر برنامه ها استفاده کنند.

بر اساس اعلامیه مایکروسافت بیان می کند که در فروشگاه اپل استور این شرکت آفیس از حالا برای آیپد در دسترس است و ما ورد اکسل و پاورپوینت اپلیکیشن‌های دیگر را با هم ترکیب کردیم و از حالا به عنوان یک اپلیکیشن منفرد برای کاربران قابل استفاده می‌باشد.

مایکروسافت آفیس برای آیپد برای دانلود به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد، اما برای استفاده از آفیس ۳۶۵ که دارای قابلیت به اشتراک گذاشتن مدارک و همینطور سایر خصوصیات پیشرفته تر  را می باشد کاربران می بایست حق سرویس را برای این شرکت بپردازند.

از طریق اپلیکیشن جدید آفیس برای آیپد مایکروسافت گزینه های مختلفی برای حقوق سرویس‌های اضافی و خصوصیات پیشرفته را از ۶.۹۹ دلار در ماه در نظر گرفته است. ورد، اکسل و پاورپوینت در حال حاضر برای آیپد به صورت جداگانه در اپل استور در دسترس می باشد و هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت هر یک از اپلیکیشن های منفرد که در حال حاضر در اپل استور در دسترس می‌باشند را در آینده نزدیک حذف خواهد نمود و یا اینکه آنها به تدریج قدرت فعالیت خود را از دست خواهند داد.

آنچه که در این نسخه متحدالشکل آفیس ارائه می شود توانایی برای ورود به هر یک از اپلیکیشن ها از طریق یک صفحه شروع مشترک می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.