مانیتور اکسترنال جدید اپل احتمالاً نصف مانیتورهای Pro Display XDR قیمت خواهد داشت

مانیتور اکسترنال جدید اپل احتمالاً نصف مانیتورهای Pro Display XDR قیمت خواهد داشت

بر اساس گزارش جدیدی از مارک گورمن از بلومبرگ مانیتور اکسترنال اپل که قرار است تا پایان امسال عرضه شود می‌تواند در حدود ۲۵۰۰ دلار قیمت داشته باشد.  در اولین خبر نامه‌ای که این تحلیلگر در سال ۲۰۲۲ نوشته است یادآور می‌شود که مانیتور جدید اپل بر اساس پیش بینی او دارای قیمتی برابر با نصف قیمت مانیتورهای Pro Display XDR خواهد بود و خوش بین است که تا اواخر امسال این مانیتور ها به بازار عرضه شود. مانیتورهای Pro Display XDR اپل دارای قیمت سرسام آور ۴۹۹۹ دلار می باشند و استند جداگانه آن ها دارای قیمتی برابر با ۹۹۹ دلار می باشد که این موجب نارضایتی برخی از مشتریان به دلیل قیمت بالا در سال قبل شد.

امسال بر اساس پیش بینی ها اپل یک مدل مقرون به صرفه تر از این نمایشگری اکسترنال را به مشتریان عرضه خواهد نمود. مارک گورمن در ژانویه ۲۰۲۱ برای اولین بار گزارش خود را نسبت به نمایشگر های اکسترنال اپل منتشر نمود و در این گزارش اشاره کرد که این نمایشگر ها جایگزین نمایشگر های تاندربولت خواهند شد که اپل آنها را در سال ۲۰۱۱ با قیمت ۹۹۹ دلار معرفی نمود  و در نهایت تولید آنها را در سال ۲۰۱۶ متوقف کرد.

اما در او در خبرنامه ماه دسامبر خود. در یک جلسه پرسش و پاسخ به گونه احتمال آن که اپل بخواهد یک مدل گرانقیمت دیگر از نمایشگر  Pro Display XDR را به بازار ارائه دهد را رد نمود. در گزارشی دیگر یک نشت دهنده شناخته شده  به نام Dylandkt در ماه گذشته ادعا نمود که شرکت ال‌جی قرار است که پنل های این نمایشگر اکسترنال را تولید کند.  علاوه بر آن یادآور شد که نمایشگر های جدید Pro Display XDR دارای پنل های ۳۲ اینچی بوده و مجهز به چیپ های اپل سیلیکون خواهند بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.