لوگوی جدید اپل موزیک Lossless در سطح وب کشف شد

لوگوی جدید اپل موزیک Lossless در سطح وب کشف شد

لوگوی جدید سرویس خدماتی اپل موزیک Lossless در نسخه وب سرویس خدماتی اپل موزیک توسط یک کاربر برای اولین بار دیده شد. این در حالی است که شایعه ارتقای سیستم جدیدی که اپل قرار است به زودی ارائه دهد و می تواند امکان پخش موسیقی را در کیفیت های بالاتر امکان پذیر سازد در هفته اخیر منتشر شد.

همین طور امروز یک تیزر تبلیغاتی انیمیشنی جدید برای این سرویس خدماتی اپل موزیک به نام Lossless نیز در اپلیکیشن  های آیفون و مک دیده شده است.  یک طراح به نام Stijn de Vries در روی توییتر گفت که تصویری از لوگوی اپل موزیک جدید را در روی وب کشف نموده است. اخیراً این لوگو در نسخه توسعه دهندگان این سرویس خدماتی قابل دیدن نبود و این بدان معنا بود که اپل آن را از آن قسمت برداشته است و یا قصد بروزرسانی آن را دارد.

قبل از آن نیز در روی همین سایت ارجاعاتی به احتمال اضافه نمودن سیستم صوتی lossless نیز اشاره شده بود. اپل انتظار می رود که برای سرویس اپل موزیک یک گزینه جدید را که امکان پخش موسیقی و صدا را با کیفیت های بسیار بالا تر امکان پذیر می سازد تحت نام “های فای” به زودی معرفی نماید.

البته هنوز اپل در ارتباط با نام این سرویس جدید اشاراتی نکرده است، بنابراین ممکن است که این سرویس در نام‌های دیگری توسط اپل معرفی شود. بعضی از برخی شایعات نیز پیشنهاد می کند که این سرویس خدماتی جدید قرار است در ۱۸ می همراه با معرفی ایرپاد های نسل بعدی معرفی شود. بر اساس منابع متصل به چرخه های تولیدات صنعتی این سرویس خدماتی صوتی با کیفیت جدید lossless برای هر کاربر حدود ۹.۹۹ دلار علاوه بر هزینه معمول ثبت نام در اپل موزیک هزینه در بر خواهد داشت.

پیش بینی می شود که اپل ویژگی های جدید صوتی با قابلیت های پخش سه بعدی را به کلیه هدفون ها و ارتباط های خود اضافه کند و ممکن است در ایرپاد های نسل بعد نیز ویژگی های جدید شنیداری را نیز علاوه بر برخی تغییرات در طراحی خارجی مشاهده کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *