لنزهای یک پارچه یونی بادی در آیفون های ۲۰۲۲ اضافه خواهند شد و لنزهای پریسکوپ در مدل های ۲۰۲۳

لنزهای یک پارچه یونی بادی در آیفون های ۲۰۲۲ اضافه خواهند شد و لنزهای پریسکوپ در مدل های ۲۰۲۳

بر اساس یادداشت های جدید تحلیل گر شناخته شده اپل مینگ چی کو پیش بینی های جدیدی در ارتباط با مشخصات اپتیک آیفون های جدید اشاره شده است. بر اساس نظر این تحلیل گر لنز های پشتی آیفون های جدید حالت یکپارچه و یونی بادی پیدا خواهند کرد و همین طور آرایش پریسکوپی برای حمایت کردن از تکنولوژی های آینده اپل بر اساس نظر این تحلیل گر آیفونهای ۲۰۲۲ با طراحی یونی بادی ارائه خواهند شد.

بر اساس این ماژول جدید طراحی یونی بادی می تواند تا حد زیادی در فضای داخلی صرفه جویی کرده و همین طور با باعث افزایش مقاومت پذیری لنز های آینده شود.

این تحلیل گر همینطور ادعا می کند که اپل قصد دارد که لنزهای تله فوتو ارائه شده در آیفون های پیشرفته خود را از آرایش شش قطعه ای به آرایی ۷ قطعه‌ای ارتقا دهد. لنزهای هفت قطعه ای که برای آیفون های ۱۲ در سال قبل معرفی شد، باعث می‌شد برای لنزهای واید امکان دریافت نور بیشتری فراهم بیاید دقت و احتمال خطای تفکیک رنگ نیز نسبت به آرایش شش قطعه ای کاهش یابد.

به نظر می‌رسد که اپل در سال های آینده تمام لنزهای ۶ قطعی را به ۷ قطعه ای ارتقا دهد و در ادامه این تحلیل گر بیان می‌کند که در سال ۲۰۲۳ لنزهای تله فتو ای پریسکوپی برای اولین بار به آیفون ها اضافه خواهد شد. لنزهای پریسکوپ یا لنزهای تاشونده شامل ترکیبی از یک سری از آینه ها و منشور هایی هستند که تا حد بسیار موثری می توانند فاصله کانونی را افزایش داده و در گوشی های همراه که از فضای بسیار کمی برخوردارند این تکنولوژی می تواند نور مستقیم از جلوی شی از طریق منشور را  به سمت حسگرها منتقل کند. بر اساس نظر این تحلیل گر تکنولوژی اخیر پیش بینی می‌شود که در ۲۰۲۲ به مدل های آیفون اضافه شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *