لبرون جیمز با هدفون های هنوز معرفی نشده Beats Studio Buds دیده شد

لبرون جیمز با هدفون های هنوز معرفی نشده Beats Studio Buds دیده شد

هدفون های Beats Studio Buds اپل که هنوز رونمایی نشده اند امروز در یک سری از عکس های اینستاگرامی توسط لبران جیمز بسکتبالیست افسانه ای لیگ NBA به اشتراک گذاشته شد.

جیمز به نظر می رسد بر اساس تصویر رنگ سفید هدفون های Beats Studio Buds را به گوش داشته باشد. بنا به طراحی آن می توان تا حد زیادی محتمل دانست که تصاویر به اشتراک گذاشته شده از این هدفون ها هنوز معرفی نشده می باشد. البته از فاصله دور چندان آسان نیست که بتوان به درستی تشخیص داد که واقعاً آنها Beats Studio Buds باشند، اما این هدفون ها شباهت بسیار زیادی با هدفون های بادز در گوشی که اولین بار توسط مکرومرز در این ماه به اشتراک گذاشته شد می باشند.

هدفون‌های Beats Studio Buds از روی ظاهر به راحتی تشخیص داده می شوند چرا که آنها با هدفون های معروف شرکت بیتس که اپل تا به حال آنها را ارائه کرده است تفاوت زیادی دارند. زیرا برخلاف هدفون‌های Powerbeats Pro دارای گیره گوش نمی باشند. همین طور در مقایسه با سایر هدفون های برند بیتس بسیار کوچک و از لحاظ شکل ظاهری بسیار شباهت به ایرباد های وایرلس سامسونگ و گوگل هستند.

اپل قصد دارد که هدفون های  Beats Studio Buds را در رنگ های قرمز، مشکی و سفید با کیس شارژ بیضوی شکل برای در معرض عموم قرار دهد. این هدفون هم چنین دارای سری های سیلیکونی برای بهتر جا گرفتن در گوش می باشد. علاوه بر اینکه نشانه هایی از هدفون های اخیر در بروزرسانی iOS 14.6 دیده شده اند، همچنین در فهرست لیست FCC در اوایل این هفته نیز دیده شده و تصاویری از آنها نیز با جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته شده است.

هدفون های Beats Studio Buds به دلیل آن که از لحاظ شکل ظاهری با شایعات مربوط به نسل دوم ارتباط پرو همخوانی دارند جالب‌توجه می‌باشد. بر اساس شایعات ایرپاد پرو ۲ می تواند طراحی مشابهی  با هدفون های Beats Studio Buds داشته باشد که از جمله می توان به یک شکل بیضوی طراحی جمع و جور و کوچک و بدون پایه اشاره نمود که تماما با آنچه که در مورد این هدفون های جدید بیتس گزارش شده تطابق دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *