قیمت مدل های آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع می شود

قیمت مدل های آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع می شود

صف مدل های آیفون ۱۲ دارای چهار نوع مختلف است. این در تاریخ انتشار محصولات اپل سابقه نداشته است. گوش های متعددی قرار است رونمایی شوند که هر کدام دارای حافظه داخلی مختلف می باشند. این مدل ها همچنین در رده قیمت های مختلف قرار می گیرند. قیمت مدل های آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع می شود

بر اساس یک نشت دهنده معروف قیمت مدل پایه یعنی آیفون ۱۲ مینی از ۶۴۹ دلار شروع می شود. بیشترین قیمت تا حد ۱۳۹۹ دلار افزایش می یابد که به مدل آیفون ۱۲ پرو مکس اختصاص دارد. هر مدل ۱۲ دارای سه گزینه حافظه داخلی است.

مدل های با قیمت پایین تر دارای حافظه های داخلی ۶۴  گیگ، ۱۲۸ گیگ و ۲۵۶ گیگ بوده و مدل های پیشرفته تر دارای حافظه داخلی ۱۲۸ گیگ، ۲۵۶ گیگ و ۵۱۲ گیگ می باشد. بر اساس گزارش های موجود آیفون ۱۲ مینی با حافظه ۲۵۶ گیگ ۷۹۹ دلار قیمت گذاری خواهد شد.

مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو دارای اندازه صفحه نمایش مشابه بوده اما این دو مدل انتظار می رود تا حد ۲۰۰ دلار اختلاف قیمت داشته باشند. مدل آیفون ۱۲ پرو مکس از بقیه مدل ها پیشرفته تر بوده و دارای بالا ترین قیمت خواهد بود.

بر اساس شایعات موجود قیمت مدل پایه برای آیفون ۱۲ پرو مکس از ۱۱۰۰ دلار شروع خواهد شد که از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگ برخوردار خواهد بود. اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۲ پرو مکس ۶.۷ اینچی خواهد بود که حتی بزرگ تر از مدل آیفون ۱۱ پرو مکس می باشد.

بر اساس شایعات و منابع موثق و تایید خود اپل این مدل ها ممکن است همگی با هم آماده رونمایی نباشند. و احتمالا بدلیل تاخیر در ساخت برخی قطعات لازم برای تکنولوژی های پیشرفته در  مدل های پرو و پرو مکس  ممکن است در حد یک ماه پس از رونمایی مدل های پایه یعنی آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ آماده معرفی به بازار شوند.

3 نظر در مورد “قیمت مدل های آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع می شود

  1. اشتراک ها: اولین بنچمارک ها نشان می دهند که چیپ A14 عملکرد بمراتب بهتری از A13 دارد | Texnoli

  2. اشتراک ها: از مراسم ۱۳ اکتبر آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم | Texnoli

  3. اشتراک ها: آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس در ماه بعد معرفی خواهند شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *