قطعات لازم برای تکنولوژی ۵ جی برای آیفون ۱۲ برای اپل ۷۵ تا ۱۲۵ دلار افزایش هزینه در برخواهد داشت

قطعات لازم برای تکنولوژی ۵ جی برای آیفون ۱۲ برای اپل ۷۵ تا ۱۲۵ دلار افزایش هزینه در برخواهد داشت

 بر اساس آخرین گزارش های مینگ چی کو یکی از تحلیلگران اصلی محصولات اپل به طور تخمینی اپل برای اضافه نمودن تکنولوژی ۵ جی برای آیفون ۱۲ متحمل افزایش هزینه تا حد ۱۲۵ دلار خواهد بود. هزینه مجهز نمودن آیفون های امسال به تکنولوژی ۵ جی از نوع sub-6GHz در حدود ۷۵ دلار بر واحد و هزینه احتمالی افزودن تکنولوژی ۵ جی از نوع millimeter wave می تواند در حد ۱۲۵ دلار در واحد بالا برود.

کو در این مورد عقیده دارد اپل همه این افزایش هزینه ساخت را به مشتریان منتقل نخواهد کرد. بنابراین آیفون های امسال متحمل افزایش قیمت چندانی نخواهد شد. برای این منظور اپل در حال یافتن راهکاری است تا هزینه دیگر قطعات را تا آن جا که ممکن است کاهش دهد.

کو در این مورد مثلا از کاهش هزینه های مربوط به  برد باتری ها  نام می برد که در گزارشات اخیر شاهد بودیم اپل از تولید کنندگان ساخت بر باتری خواسته است تا با کاهش برخی خصوصیات از هزینه بکاهند. کو در ادامه اظهار می دارد که  این کاهش هزینه ها در قطعات داخلی آیفون ۱۲ تاثیر محسوسی در دید مشتری نخواهد داشت.

از طرف دیگر اپل بر تولید کنندگان فشار وارد کرده  تا آنجا که ممکن است تعرفه قیمت های شان را نیز پایین بیاورند. جای دیگری که اپل می تواند  هزینه ها را کاهش دهد در قسمت برداشتن لوازم جانبی از جعبه آیفون ۱۲ است. برای این منظور احتمال نمی رود در آیفون های امسال شاهد هدفون و یا شارژر رایگان باشیم.

بسیاری از تولید کنندگان گوشی های اندروید برای افزودن تکنولوژی ۵ جی قیمت گوشی های خود را افزایش داده اند، بنابراین اگر اپل بتواند با اعمال راه کارهای ذکر شده از افزایش قیمت مدل های  آیفون ۱۲ بکاهد می توان انتظار داشت در صحنه رقابت بتواند با توجه به شرایط  بحرانی امسال فروش را همچنان بالا نگه دارد.

0 نظر در مورد “قطعات لازم برای تکنولوژی ۵ جی برای آیفون ۱۲ برای اپل ۷۵ تا ۱۲۵ دلار افزایش هزینه در برخواهد داشت

  1. اشتراک ها: اپل در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ انتظار می رود آیفون های با تکنولوژی ۵ جی ام ام ویو mmWave را بسیار کمتر از تعداد پیش بینی شده ارسال کند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *