قاضی در دادگاه پیش روی اپیک و اپل حضور اشخاص را محدود می کند

قاضی در دادگاه پیش روی اپیک و اپل حضور اشخاص را محدود می کند

وکلای اپل و اپیک گیمز در حال آماده سازی خود برای دادگاه پیش روی سوم ماه May می باشند و در جلسه مقدماتی که امروز تشکیل شد قاضی خاطرنشان کرد که تعداد حضار در این جلسه به علت شرایط سلامتی کنونی محدود خواهد شد.

در این مورد قاضی گنزالس تصمیم گرفت که این دادگاه باید به صورت حضوری انجام شود با توجه به اینکه او تشخیص داد از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید به صورت حضوری تمام جزئیات آن را بشنود.  همچنین گفت که اگر اپل و اپتیک گیمز و شاهدان این دو شرکت در یک دادگاه فیزیکی به صورت حضوری قسم بخورند کمتر احتمال دروغ گفتن آنها می‌رود.

پرونده های مربوط به COVID-19 در منطقه سانفرانسیسکو و افرادی که از قبل واکسینه شده اند اجازه تشکیل شدن را پیدا کرده است. این بدان معنی است که این دادگاه ها به زودی باز خواهند شد. اما در شرایطی که شاهدان و افراد شرکت کننده واکسینه نشده باشند استفاده از ماسک الزامی خواهد بود.  اپل و اپیک گیمز بر اساس  رای دادگاه می توانند تا حد شش نفر را هر کدام در زمان تشکیل دادگاه با خود به همراه بیاورند.

در این جلسه خبرنگاران و همینطور عموم اجازه وارد شدن را ندارند، اما به صورت صوتی زنده این دادگاه قرار است که از طریق برخی از شبکه‌های خبری مورد پوشش قرار بگیرد. به تمام شاهد های این دادگاه قرار است که مصرف ماسک های شفاف ارائه شود که قاضی قادر باشد که به وضوح عکس العمل آن ها و پاسخ آنها را مشاهده کند.

همین طور تیم قانونی هیئت منصفه نیز از میکروفون های بیسیم استفاده خواهند کرد که بتوانند به خوبی صدای همدیگر را بشنوند. این دادگاه قرار است که در روز سوم می برگزار شود و هر کدام از طرفین این پرونده ۴۵ ساعت زمان در اختیار دارند تا بتوانند شواهد و دلایل خود را ارائه دهند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *