قابلیت پنهان کردن ایمیل ها Hide My Email در اپلیکیشن Mail App در به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل iOS 15.2 و macOS Monterey 12.1 Betas اضافه شد

قابلیت پنهان کردن ایمیل ها Hide My Email   در اپلیکیشن Mail App   در به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل iOS 15.2   و macOS Monterey 12.1 Betas   اضافه شد

افرادی که در سرویس آی‌کلاد پلاس ثبت نام نموده اند و از قابلیت Hide My Email استفاده می‌کنند می‌توانند از طریق اپلیکیشن Mail بعد از نصب این به روز رسانی جدید از قابلیت های جدید این اپلیکیشن استفاده کنند. این قابلیت با توجه به توضیحاتی که اپل در سایت پشتیبانی خود نوشته است می تواند قابلیت Hide My Email را در محصولات اپل بسیار راحت تر از قبل نماید.

برای آنهایی که با این قابلیت آشنا نیستند باید گفت که این ویژگی برای کسانی که از سرویس غیر مجانی آیکلاد پلاس استفاده می کنند قابل استفاده در سیستم‌های عامل ios15 و macOS Monterey قابل استفاده می باشد. قابلیت اخیر به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند آدرس های ایمیل تصادفی و کاملاً منحصر به فرد را ایجاد کنند که می تواند به یک اینباکس خصوصی به طور مستقیم فرستاده شود. در حقیقت این ویژگی درست مانند مدیریت پسوردها برای آدرس های ایمیل  عمل می کند. بنابراین کاربران قادر خواهند بود برای هر وب سایت از یک ایمیل جدید تصادفی و کاملاً غیر منحصر به فرد استفاده کنند و ایمیل اصلی آنها همیشه به طور مخفی باقی می ماند.

باید در نظر داشت تمام ایمیل هایی که به صورت تصادفی در اثر این قابلیت ایجاد می‌شوند به همان به یک آدرس ایمیل اصلی وارد شده و شما می توانید همگی آنها را از طریق یک اینباکس جواب دهید. مزیت این ویژگی آن است که شخص مقابل به هیچ وجه از ایمیل واقعی شما را نخواهد دید و اگر شما  ایمیل های اسپم را از طرف از شخصی دریافت کنید می توانید با حذف آن ایمیل آدرس از دریافت بیشتر ایمیل های اسپم جلوگیری نمایید.

این قابلیت قبلاً در سرویس شکلات در دسترس قرار گرفته بود و در تمام محصولات اپل نیز قابل استفاده اما با این به‌روزرسانی جدید کاربران می‌توانند به صورت مستقیم در اپلیکیشن Mail از آن استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.