قابلیت سازگاری برای هدفون های Powerbeats Pro در بروزرسانی iOS 14.5 اضافه می شود

قابلیت سازگاری برای هدفون های Powerbeats Pro در بروزرسانی iOS 14.5 اضافه می شود

اپلیکیشن Find My‌ app که قبلاً Find My‌ iPhone نام داشت به کاربران اجازه می دهد که بتوانند کلیه وسیله های متصل به اکانت آیکلاد آنها نظیر آیفون مک اپل واچ و یا پادرا شناسایی نموده و در موقع لزوم آنها را به هم متصل کند.

از آن جایی که اپل در سال ۲۰۱۴ شرکت معروف هدفون سازی Beats را خریداری نمود و محصولاتی نظیر ‌Powerbeats Pro‌ توانستند از الحاق با سیستم های iOS و macOS بهره ببرند. اما این وسیله هم چنان از قابلیت حمایت از اپلیکیشن Find My‌ app برخوردار نبوده است. اما با منتشر شدن به روزرسانی iPadOS 14.5 و iOS 14.5 کاربران قادر خواهند بود که از طریق اپلیکیشن Find My‌ app بتوانند های بلوتوث خود را نیز از این لحاظ به اکانت خود وصل کنند و در هنگام لزوم به وسیله های مورد نظر اتصال دهند.

در حال حاضر اپل می گوید که اگر هدفون های ‌Powerbeats Pro گم شود مشتریان باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرند و از آن طریق می‌توانند روند پیدا شدن وسیله خود را پیگیری کند. اما ار حالا کاربران می توانند  که هدفون های Powerbeats Pro را مانند ایرپاد از طریق صدای حاصل از این وسیله برای متصل شدن به آیفون مورد استفاده قرار دهند.

در این مورد باید گفت که این الحاق جدید مرز میان محصولات اپل ایرپاد و برند Beats را از لحاظ قابلیت های نرم افزاری از بین می‌برد و یا آن را کمرنگ می کند. به‌روزرسانی‌های iPadOS 14.5 و iOS 14.5 انتظار می رود که در اوایل بهار منتشر شوند.

پیش‌بینی می‌شود که این به‌روزرسانی یکی از اصلی ترین بروزرسانی ها و تغییرات از زمان منتشر شدن نسخه اولیه آن باشد. این به‌روزرسانی کاملاً می تواند با هماهنگی با سیستم عامل watchOS 7.5 به کاربران کمک کند که آیفون خود را از طریق اپل واچ به خود قفل گشایی کنند، حتی اگر آنها ماسک به چهره داشته باشند.

همین طور ویژگی‌های دیگری در این به‌روزرسانی شامل ایموجی های جدید، توانایی برای انتخاب خدمات پخش موزیک استریمینگ و غیره می باشد. بر اساس گزارش منابع خبری iCulture مدل های Beats Flex و احتمالاً برخی مدل‌های دیگر شرکت Beats که شامل چیپ‌های W1 و H1 می باشند نیز به نظر می‌رسد که از قابلیت سازگاری با اپلیکیشن ‌Find My‌ app در به‌روزرسانی iOS 14.5 beta برخوردار باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *