قابلیت اتصال آیتم ها و وسیله های جدید در آخرین بروزرسانی بتای iOS 14.5 اضافه شد

قابلیت اتصال آیتم ها و وسیله های جدید در آخرین بروزرسانی بتای iOS 14.5 اضافه شد

اپل سومین نسخه بتای iOS 14.5 را با قابلیت جدید برای اضافه کردن آیتم ها در اپلیکیشن Find My app به‌روزرسانی نمود. این ویژگی برای ردیابی وسیله های غیر از اپل به کار می‌رود و همین طور می تواند برای اتصال و شناسایی وسیله هایی نظیر ایرتگز نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

سومین نسخه توسعه دهندگان بتای ۱۴.۵ در این هفته منتشر شد و پس از انجام اصلاحاتی دوباره انتشار آن در امروز صورت گرفت. در حال حاضر قابلیت اضافه کردن آیتم های جدید برای تمام توسعه دهندگان پس از نصب آن قابل مشاهده است.

همانطور که توسط مکرومرز نیز تشخیص داده شد قابلیت اضافه کردن آیتم ها برای وسعت بخشیدن به توانایی‌های اپلیکیشن Find My  استفاده شده است که باعث می شود آیفون ها بتوانند وسیله های غیر از اپل را نیز شناسایی و به آن در صورت نیاز متصل شوند.

بر اساس نوشته ای که در صفحه نمایش نشان داده می شود، این قسمت برای اضافه کردن لوازم جانبی و یا هرگونه آیتم دیگری که با اپلیکیشن Find My هماهنگ باشد به کار می رود.  هنوز جزئیات بیشتری در مورد این اپلیکیشن و تمام قابلیت‌های آن  و یا اینکه چطور آیتم ها و وسیله های مختلف را ردیابی و شناسایی می کند در دسترس نیست.

به هر حال حدس زده می‌شود که این اپلیکیشن همان جایی باشد که ایرتگز نیز در آنجا شناسایی می‌شود و برخی از لوازم جانبی سازگار و غیر از اپل مانند  هدفون‌های ایرباد وایرلس Belkin SoundForm Pro نیز در این قسمت شناسایی می شود.

ایرتگز ها از محصولات بعدی شرکت اپل می باشند که قرار است به زودی رونمایی شوند. آن ها وسیله های ردیابی کوچکی هستند که به کاربران اجازه می دهند که آیتم های خود را که به آن چسبانده اند را ردیابی کرده و بتوانند در موقع لزوم آنها را پیدا کند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *