فیسبوک قابلیت‌های تماس های صوتی و تصویری را به اپلیکیشن اصلی خود برای بار دوم اضافه نمود

فیسبوک قابلیت‌های تماس های صوتی و تصویری را به اپلیکیشن اصلی خود برای بار دوم اضافه نمود

فیسبوک قصد دارد که دوباره ویژگی های تماس تصویری و صوتی را به اپلیکیشن اصلی فیس بوک بعد از آنکه این ویژگی ها را برای اولین بار در ۲۰۱۴ به نرم افزار و اپلیکیشن مسنجر خود منتقل نمود اضافه کند.

بر اساس گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شده است کاربران در برخی کشورها شامل ایالات متحده از حال قادرند که به طور مستقیم از طریق اپلیکیشن اصلی فیسبوک به تماس صوتی و تصویری بپردازند. فیسبوک در حال حاضر در مرحله آزمایش این ویژگی قرار دارد. بنابراین ممکن است برخی کاربران هنوز چنین ویژگی را بر روی اپلیکیشن فیسبوک مشاهده نکنند.

در ابتدا مسنجر و فیس بوک در یک اپلیکیشن منفرد وجود داشت، اما در سال ۲۰۱۴ فیس بوک آنها را به صورت دو اپلیکیشن مجزا ارائه داد و قابلیت های مسنجر را از اپلیکیشن اصلی فیسبوک حذف نمود. بنابراین کلیه مصرف کنندگان و کاربران مجبور بودند که بای فرستادن پیام ‌های خصوصی به سایر کاربران فیس بوک و یا ایجاد تماس های تلفنی صوتی و تصویری از اپلیکیشن مسنجر استفاده کنند.

رئیس بخش مدیریت محصول مسنجر گفت که فیسبوک هم چنان در اجرای این ایده نموده است که باید مسنجر را به عنوان یک سرویس در نظر گرفت، به جای آن که به صورت اپلیکیشن مجزا بخواهیم از آن استفاده کنیم. در سال پیش بود که فیسبوک قابلیت‌های پیام رسانی را میان اپلیکیشن‌های اینستاگرام و مسنجر با هم ترکیب نمود. قابلیتی که قصد دارد این شرکت به اپلیکیشن واتساپ خود نیز بیاورد.

به نظر می رسد که فیس بوک برای تحت پوشش قرار دادن کاربران بیشتری و راحتی استفاده از اپلیکیشن فیسبوک این تصمیم را برای اضافه نمودن مجدد ویژگی‌های پیام رسانی و تماس های صوتی و تصویری او گرفته است که دیگر کاربران مجبور نباشند برای استفاده از این قابلیت ها اپلیکیشن های اضافی مورد استفاده قرار دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.