فورتنایت به زودی توسط سرویس جدید انویدیا جی فورس به ios بازمی‌گردد

فورتنایت به زودی توسط سرویس جدید انویدیا جی فورس به ios بازمی‌گردد

با توجه به نزاع قانونی طولانی مدت اپل و اپیک گیمز که به نظر نمی‌رسد به زودی به پایان بینجامد هیچ گونه علامتی وجود ندارد که بتوان امیدوار بود بازی فورتنایت بتواند به محیط اپ استور بازگردد و وسایلی مانند آیپد و آیفون بتوانند آن را نصب کنند. اما به نظر می‌رسد که اپیک گیمز توانسته است یک راه دیگر برای این مسئله پیدا کنند و آن ایجاد همکاری و شراکت با انویدیا می‌باشد.

سرویس گیمینگ استریمینگ انویدیا به نام جی فورس نو GeForce NOW به زودی قابلیت حمایت از بازی فورتنایت را بروی پلتفرم خود اضافه خواهد کرد و همین امر به این بازی اجازه می دهد تا بتواند از طریق مرورگر بر روی وسایل ios و با استفاده از کنترل های لمسی قابل اجرا و بازی باشد. انویدیا در نوامبر ۲۰۲۰ افزونه ی سازگار با مرورگر سافاری را معرفی نمود که به بازی های موجود در پلتفرم جی فورس نو GeForce NOW اجازه می دهد تا بر روی وسایل آی او اس قابل اجرا و بازی باشند.

در حال حاضر انویدیا گفته است که با شرکت اپیک گیمز در حال مذاکره می باشد تا بتواند یک نسخه لمسی از فورتنایت را برای وسایل آیفون و آیپد آماده کند. از طرف دیگر بازی فورتنایت برای موبایل نیز به نظر می رسد که آماده روانه شدن به بازار باشد. در وبسایت جیفورس نو GeForce NOW در حال حاضر یک لیست انتظار وجود دارد که بر روی آن نوشته شده است که بازیگران می‌توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند تا آینده نزدیک بازی فورتنایت به صورت لمسی بر روی وسایل موبایل خود اجرا نمایند.

این بازی همچنین برای وسایل اندروید و ios از طریق مرورگرها قابل بازی می باشد. افرادی که مایلند این نسخه را در اولین فرصت امتحان کنند در ابتدا باید در وب سایت انویدیا یک اکانت ایجاد نموده و در لیست انتظار آن ثبت نام کنند.  در حال حاضر برای مدت محدود کلیه ثبت‌نام ها رایگان می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.