فروش مدل های آیفون ۱۳ در کشورهای بیشتری شامل کره جنوبی و تایلند آغاز شد

فروش مدل های آیفون ۱۳ در کشورهای بیشتری شامل کره جنوبی و تایلند آغاز شد

مدل های آیفون ۱۳ امروز در کشورهای بیشتری شامل مالزی، مکزیک، کره جنوبی، تایلند و تقریبا ۱۰ کشور دیگر در آن ناحیه فروش خود را آغاز کرد. این وسیله ها از طریق فروشگاه های اپل توسط مشتریان قابل خریداری می باشد  یا می توانند به صورت آنلاین سفارش داده شوند.

در ابتدا آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳  پرو و آیفون ۱۳ پرومکس در ۲۴ در ایالات متحده و بیش از ۳۰ کشور دیگر در سراسر جهان فروش خود را آغاز کرد. از خصوصیات اصلی و کلیدی که در مدل‌های آیفون ۱۳ اضافه شده است می‌توان به استفاده از چیپ های بیونیک سریعتر از نوع A15 نامبرد و همینطور خصوصیات پیشرفت هایی نظیر قابلیت های بیشتر برای بخش دوربین، افزایش طول عمر باتری و کوچک تر شدن بخش ناچ بالای صفحه نمایش اشاره نمود.

علاوه بر این ۲ مدل پرو یعنی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس دارای خصوصیات پیشرفته دیگر می باشند که از آن جمله می‌توان به استفاده از تکنولوژی پروموشن در صفحه نمایش با قابلیت تعویض نرخ های تازه تا حداکثر ۱۲۰ هرتز اشاره نمود. از جمله تغییرات مهم دیگری که اپل در مدل های جدید داده است حذف ظرفیت ۶۴ گیگابایت به عنوان حداقل ظرفیت داخلی می باشد چرا که در مدل های آیفون ۱۳ حداقل ظرفیت داخلی از ۱۲۸ گیگا بایت شروع شده و ارزان ترین گزینه دارای قیمتی برابر با ۶۹۹ دلار می‌باشد.

علاوه بر این در مدل های پرو گزینه حافظه داخلی که حداکثر ۱ ترابایت افزایش یافته که مشتریان با پرداخت هزینه بیشتر می توانند این گزینه ها را با ظرفیت های بیشتر انتخاب کنند. همزمان با آغاز فروش مدل های آیفون ۱۳ اپل فروش مدل های قدیمی تر نظیر آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو،  آیفون ۱۲ مینی، آیفون ایکس آر، آیفون ۱۱ را در در صفحه فروشگاهی خود حذف نمود. اما همچنان آیفون s اس ای  برای خرید در دسترس مشتریان می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.