فروش جهانی هدفون بیتس فیت پرو با خصوصیات شبیه به ایرپاد پرو آغاز شد

فروش جهانی هدفون بیتس فیت پرو با خصوصیات شبیه به ایرپاد پرو آغاز شد

فروش جهانی هدفون های بیتس پرو بعد از آنکه اوایل هفته پیش امکان پیش سفارش آن در بیشتر کشورهای اروپایی بوجود آمد از امروز شروع شد. این هدفون های وایرلس که در ماه نوامبر گذشته در ایالات متحده فروش آن آغاز شد برای افراد ورزشکار و قهرمانان طراحی شده است و دارای باله های انعطاف پذیر برای قرارگیری محکم تر در گوش می باشد. این ها از لحاط بسیاری خصوصیات و قابلیت ها شبیه به ایرپاد پرو می باشند. خصوصیاتی از قبیل اکتیو نویز کنسلینگ با ویژگی ترنسپرنسی مود، قابلیت پخش فرمت های شنیداری Spatial Audio،  بهره گیری از چیپ H1 اپل برای اتصال سریعتر به محصولات اپل و همچنین قابلیت حمایت از فرمان های دستوری سیری و غیره را از آن جمله می باشند.

یکی دیگر از خصوصیات مهم این ایرباد ها آن است که باتری آنها قادر است تا ۶ ساعت پخش موسیقی مداوم را دوام بیاورد و همینطور با سایر وسیله های اندرویدی سازگار می باشد. این هدفون ها دارای ضریب ضد عرق و آب IPX4 می باشند، همین دارای کیس شارژ  USB-C و سری های سیلیکونی قابل تعویض برای گوشیهای مختلف هستند. یکی از تفاوت های مهم میان این هدفون‌ها و ایرپاد پرو در شکل ظاهری و طراحی آن ها می باشد. بدین ترتیب که در هدفون های بیتس فیت پرو پایه و قسمت ساقه دیگر وجود ندارد و تقریباً تمام قسمت های آن در داخل گوش قرار می‌گیرد و از این لحاظ می تواند برای افرادی که فعالیت های ورزشی و پر تحرک دارند ایده‌آل باشد.

با استفاده از اپلیکیشن های مختلف افراد می توانند در تمرینات و نظام تمرینات ورزشی خود را هر روز کنترل کنند. به علاوه از آنجا که این هدفون ها دارای باله های قابل انعطاف می باشند در گوش به طور محکم جا می گیرند و کاربر می تواند بدون هیچ گونه نگرانی به انجام امور ورزشی مانند دویدن و سایر تمرینات پر تحرک بپردازد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.