فروش اپل آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل استور آغاز شد

فروش اپل آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل استور آغاز شد

مشتریانی که آیفون ۱۲ آیفون ۱۲ پرو یا آیپد ایر ۴ را پیش سفارش نموده اند از حالا به بعد آماده دریافت محموله های خود خواهند شد. علاوه بر این فروشگاه‌های اپل استور نیز به فروش تک فروشی این محصولات خواهند پرداخت. اگرچه سفارش مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس تا ۶ نوامبر شروع نخواهد شد، بقیه مدل های آیفون ۱۲ و آیپد ایر ۴ در حال حاضر در فروشگاه ها در دسترس عموم برای خرید قرار دارند.

هم چنین بسیاری از مشتری هایی که از قبل این محصولات را پیش سفارش نموده اند از امروز به بعد تاریخ های تحویل محموله برای آنها تغییر خواهد کرد و در زمان زودتری محصولات خریداری شده خود را دریافت خواهند نمود. برخلاف روند پیش سفارش از طریق آنلاین که سفارشات به صورت همزمان در همه جای دنیا شروع خواهد شد، فروشگاه های اپل استور در آسیا از جمله اولین فروشگاه هایی خواهند بود که این محصولات را برای مشتریان عرضه خواهند کرد.

اپل تصاویری را از خرید مدل های آیفون ۱۲ توسط مشتریان در سنگاپور منتشر نموده است. علاوه بر این در مرکز پخش پنسیلوانیا محمولات در حال آماده سازی برای ارائه سفارشات به مشتریان در آمریکا و کانادا می باشد. اپل در این مورد گفت بیشتر فروشگاه های اپل استور در سراسر جهان در حال حاضر  باز و آماده ارائه خدمات مختلف همراه با در نظر گرفتن حفظ سلامتی مشتریان می باشند.

به عنوان بخشی از موارد احتیاطی برای بحران کرونا، بسیاری از فروشگاه های اپل استور در حال حاضر به صورت سرویس اپل اکسپرس با کمترین دخالت تماس دستی محصولات را به دست مشتریان خواهد رساند. همان طور که پیش تر اعلام شد اپل امسال از فروشگاه های اپل استور خود به عنوان مراکز ارائه محصولات سفارش شده از طریق آنلاین استفاده خواهد کرد تا روند ارسال محصولات به دست مشتریان با سرعت بالاتری انجام گیرد.  به عنوان مثال در سرویس اپل اکسپرس مشتریان قادر خواهند بود بعد از سفارش آنلاین، محصولات خود را در نزدیک ترین فروشگاه اپل استور به محل زندگی خود دریافت نمایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *