فروش آیپد و مک در کوارتر سوم ۲۰۲۱ همچنان در حال افزایش می باشد

فروش آیپد و مک در کوارتر سوم ۲۰۲۱ همچنان در حال افزایش می باشد

کامپیوترهای مک و آیپدها هم چنان در حال شکستن رکورد فروش می‌باشند زیرا که به علت ادامه یافتن شرایط پندمی مردم همچنان مجبورند که از خانه کارهای اداری خود را انجام داده و از این لحاظ تقاضای بالا برای این وسیله ها همچنان وجود دارد.

بر اساس آخرین گزارش درآمد اپل در کوارتر سوم ۲۰۲۱ این شرکت توانسته است در طبقه‌بندی کامپیوترهای مک ۷.۸ میلیارد دلار بفروشد که این مقدار نسبت به کوارتر مشابه در سال قبل که ۶.۹۹ میلیارد دلار بوده است افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد. اگرچه این رشد نسبت به فروش کوارتر دوم سال ۲۰۲۱ اندکی کاهش را نشان می‌دهد، اما کامپیوترهای مک اپل توانست ۹.۱ میلیارد دلار درآمد را نصیب این شرکت کند.

از طرف دیگر وسیله های آیپد ۷.۴  میلیارد دلار را برای اپل به همراه آوردند که نسبت به سال قبل در همین زمان که رقم آن ۶.۶ میلیارد دلار بود نشانگر افزایش قابل قبول می‌باشد. بر اساس اظهارات مدیرعامل اپل تیم کوک، اپل در کوارتر جون توانست بهترین رکورد فروش را در دهه اخیر به دست آورد در حالی که برای کامپیوترهای مک کواری این یک رکورد جدیدی را ثبت نمود.

مدیرعامل بخش محصولات اپل لوکا ماستری اظهار نمود که چهار کوارتر اخیر برای مک بهترین رکورد فروش که تا با حال داشته به دست آورده است. گزارش درآمد اپل هم چنین شامل فروش کامپیوترهای مک و آیپد می‌باشد. کامپیوتر های مک شامل کامپیوتر  آیمک ۲۴ اینچی ام یک و مدل‌های آیپد پرو m۱ که چندی پیش آنها را به بازار عرضه نمود نیز در این گزارش در آمد قید شده اند.

به نظر می‌رسد با ادامه شرایط پندمی و شروع دوباره تعطیلات سراسری در کشور ها میزان تقاضا برای خرید محصولاتی مانند تبلت و لپ تاپ همچنان در سطح بسیار بالایی حفظ شود که همین امر باعث خواهد شد شرکت های تکنولوژی مانند اپل شاهد رشد چشمگیر فروش و درآمد محصولات خود در این زمینه باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.