فروشگاه های اپل در انگلیس مجدداً به منظور ارتقاء آیفون های قدیمی به آیفون های جدید کار خود را آغاز نمودند

فروشگاه های اپل در انگلیس مجدداً به منظور ارتقاء آیفون های قدیمی به آیفون های جدید کار خود را آغاز نمودند

در انگلیس بعد از گذشت یک ماه تعطیلی کامل ۳۲ فروشگاه اپل مجدداً تحت شرایط بهداشتی و موازین متی ویژه مجدد باز خواهد شد و مشتریان می‌توانند آیفون‌های قدیمی خود را تحت برنامه جدید اپل به آیفون های امسال ارتقا بخشند.

با بازگشایی فروشگاه های اپل در روز چهارشنبه مشتریان امکان استفاده از برنامه ارتقاء آیفون های قدیمی را در کل کشور  را خواهد داشت. در کشور انگلیس تعطیلی کامل و همه جانبه ای از ۵ نوامبر آغاز شد و این فقط ۵ روز بعد از آغاز پیش فروش مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس در کشور بود.

تعطیلی کامل مانع از این شد که مشتریان از طریق برنامه ارتقاء آیفون های قدیمی بتوانند آیفون های جدید خود را دریافت کنند و این به دلیل نیاز مندی هایی بود که برای ایجاد قرارداد و امضای آن به صورت حضوری لازم بود و این امکان از طریق آنلاین وجود نداشت.

فروشگاه ها در اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی فقط با تعیین وقت قبلی و نوبت به مشتریان اجازه می‌داد آیفون های سفارش داده شده به صورت آنلاین را در محال مغازه دریافت کرده و یا در صورت نیاز به پشتیبانی و راهنمایی بتوانند از روش‌های خاصی تحت شرایط ویژه استفاده نمایند.

مشتریان در این کشورها می توانند با تعیین وقت قبلی و گرفتن نوبت از برنامه ارتقاء آیفون های قدیمی استفاده نموده و همین طور مدل مورد دلخواه خود را به صورت آنلاین انتخاب نموده و سپس با مراجعه به محل فروشگاه نزدیک به مکان زندگی خود در وقت ویژه بتوانند آیفون جدید را دریافت نمایند

البته تمام فروشگاههای بریتانیا به حالت باز کامل در نیامدند. بر اساس گزارش روزنامه iMore با مراجعه به وب سایت اپل و صفحه وب مربوط به بریتانیا می‌توانستند از لیست فروشگاه های باز در بریتانیا مطلع شوند.

لازم به ذکر است برای ورود به فروشگاه های اپل استفاده از ماسک و اندازه گیری درجه حرارت بدن از جمله ملزومات مشخص شده است و همین طور  به آنهایی که نیاز دارند ماسک ارائه خواهد شد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *