فروشگاه های اپل استور در حال حاضر هنوز برای بازدید مشتریان استفاده از ماسک را الزامی می دانند

فروشگاه های اپل استور در حال حاضر هنوز برای بازدید مشتریان استفاده از ماسک را الزامی می دانند

در اوایل این هفته مرکز کنترل و پیشگیری بیماریها اعلام نمود که افرادی که نوبت های واکسن خود را کامل کرده اند دیگر نیازی به استفاده از ماسک در محیط های بیرون از خانه و یا در بیشتر فروشگاه ها نداشته و این باعث شد که بسیاری از کمپانی ها قوانین مربوط به استفاده از ماسک را تسهیل ببخشند.

در پی این تغییرات و توصیه های جدید برخی فروشگاه اعلام نموده‌اند که دیگر نیازی به استفاده از ماسک برای مشتریانی که قبلا واکسن خود را کامل نموده اند نمی باشد. برخی از این فروشگاه‌های بزرگ عبارتند از وال‌مارت، استارباکس و کاستکو، اما اپل یکی از آن فروشگاه هایی است که هم چنان برای مشتریان استفاده از ماسک را در هنگام ورود به فروشگاه الزامی می داند.

بر اساس گزارش بلومبرگ اپل به تمام فروشگاه‌های خود اعلام نموده است که هنوز استفاده از ماسک الزامی بوده و همین طور دیگر موازین احتیاطی من مطابق شرایط قبلی می بایست اجرا شود. زیرا که بر اساس گفته های این کمپانی سلامت و امنیت مشتریان و کارکنان از درجه اهمیت بالایی برای شرکت برخوردار است.

هنوز زمان بندی خاصی را برای اینکه چه موقع مشتریان و یا کارکنان می توانند از ماسک دیگر استفاده نکنند را اعلام نکرده است. البته قوانین الزام ماسک در ارتباط با هر ایالتی در آمریکا شرایط خاص خود را دارد. برخی از ایالت ها با توصیه‌های جدید وزارت بهداشت قوانین خود را تغییر دادند مانند ایالت های میشیگان، کنتیکت کارولینای شمالی، مینه‌سوتا و دیگران نیازمند به استفاده از ماسک نمی‌باشند.

اما برخی ایالت‌های دیگر مانند هاوایی هنوز در ارتباط با استفاده از ماسک قوانین قبلی را رعایت می کنند. کالیفرنیا که اپل کمپ اصلی خود را در آن جا دارد نیز هنوز در ارتباط با تغییر قوانین ماسک چیزی را اعلام نکرده است. لازم به ذکر است که اپل از همان ابتدای پندمیک قوانین مربوط به استفاده از ماسک و سایر پروتکل های بهداشتی را به طور کامل اجرا نموده است و سعی کرده است که در موارد پاندمی فروشگاه های اپل استور را به طور کامل تعطیل نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *