فروشگاه های اپل استور در ایالات متحده به زودی ضرورت استفاده از ماسک  را بر می دارند

فروشگاه های اپل استور در ایالات متحده به زودی ضرورت استفاده از ماسک  را بر می دارند

بر اساس گزارشی از بلومبرگ اپل در بسیاری از فروشگاه های این شرکت بزودی در ایالات متحده دیگر نیاز به استفاده از ماسک در هنگام وارد شدن به فروشگاه را ندارد و ضرورت استفاده از ماسک از روز جمعه برداشته خواهد شد. این به دلیل کاهش میزان افراد مبتلایان به کووید ۱۹ می باشد.

بیش از ۱۰۰ فروشگاه بر اساس این گزارش ضرورت استفاده از ماسک را از روز جمعه بر خواهند داشت. اما در برخی از ایالت ها که هنوز تعداد افراد مبتلا در مقدار بالایی وجود دارد، مجبور به استفاده از ماسک در هنگام ورود به فروشگاه اپل خواهند بود. به ‌طور کلی اپل ۲۷۰ فروشگاه در ایالات متحده دارد. اپل با انتشار اعلامیه ای که توسط بلومبرگ منتشر شد می گوید که بعد از بررسی و تحلیل های دقیق و مشخص شدن داده های بهداشتی و امنیتی مشخص شده است که کاملاً بی خطر خواهد بود که ضرورت استفاده از ماسک را در بسیاری از فروشگاه در ایالات متحده به روزرسانی کنیم.

در این مورد مشتریان قادر خواهند بود که حتی به صورتهای واکسینه شده و یا واکسینه نشده به فروشگاه های اپل وارد شوند و دیگر اپل مدرک سیناسیون از آنها درخواست نمی کند. در برخی از مناطق مانند لس‌آنجلس و سان ‌فرانسیسکو که هنوز استفاده از ماسک ضروری می باشد مشتریان نیز مجبور به استفاده از آن در هنگام ورود به فروشگاه اپل می باشند.

با وجود آن که اپل ضرورت استفاده از ماسک را برای مشتریان در برخی ایالات در آمریکا بر می‌دارد  اما کارمندان اپل هنوز مجبور به استفاده از ماسک در حال حاضر می باشند. اپل در این مورد بیان داشته است که قصد دارد با دقت تمام داده های مربوط به آمار مبتلایان به این پندمی را در طول فصل تعطیلات زیر نظر بگیرد و بر اساس آن تغییرات لازم را برای هر فروشگاه در هر منطقه اعمال خواهد نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.