فروشگاه جدید اپل استور ال ماریا آیلند در روز جمعه در ابوظبی افتتاح می شود

فروشگاه جدید اپل استور ال ماریا آیلند در روز جمعه در ابوظبی افتتاح می شود

اپل بتازگی بازدید های اولیه از فروشگاه اپل استور ال ماریا آیلند را به انجام رساند و این فروشگاه جدید اپل استور قرار است در روز جمعه در منطقه تجاری ابوظبی افتتاح شود. این فروشگاه از چندین عنصر طراحی مختلف تشکیل شده که از محیط اطراف خود الهام گرفته است. گرانیت های تمام مشکی در قسمت جلوی فروشگاه به همراه یک فواره زیبا مشتریان را به داخل فروشگاه هدایت می کنند.

از طرف دیگر فیبرهای کربنی طلایی که طراحی در پوش مک بوک پرو را تداعی می‌کند از طبقه های بالایی قابل دیدن می باشد. بازدیدکنندگانی که وارد مجتمع تجاری گالریا الماریا آیلند می شوند از یک در فولادی ضد زنگ آینه ای عبور می کنند که با فواره های آبی که بر روی دیوارهای شیشه ای بیرونی آبشاری را روان می کنند احاطه شده است. این در حالی است که یک سقف فویل آینه ای به طول ۷۲ فوت با ریزش آب از دیوارها و بازتاب هایی که در بالا دیده می شود، جلوه ای کالیدوسکوپیک ایجاد می کند.

در این مورد معاون بخش فروشگاهی اپل Deirdre O’Brien گفت که ما از افتتاح فروشگاه اپل استور الماری آیلند در روز جمع بسیار مفتخر و خوشحالیم، تیم مستعد متخصص ما آماده است که از مشتریان با استقبال گرم خوشامدگویی کرده و از افراد متعلق به جدیدترین و مدرن ترین مناطق امارات استقبال می کند. این فروشگاه در روز جمعه ۲۵ فوریه در ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت محلی اولین بازدیدکنندگان خود را خواهد پذیرفت.

اپل امروز ۳ نمایشگاه ویژه مختلف تدارک دیده است که قصد دارد نحوه الهام پذیری فروشگاه خود را از محیط اطراف و فرهنگ خلاق ابوظبی با کارهای هنری، موزیک و عکس به تصویر بکشد. در یکی دو سال اخیر فروشگاه های اپل به دلیل شرایط پندمی کم و بیش با شرایط های تعطیلی و بازگشایی های مجدد روبرو بوده‌اند و ازاین لحاظ اپل قصد دارد که با گسترش فروشگاه اپل استور خود در سراسر جهان تا حد زیادی مشتریان بیشتری را به سمت محصولات خود هدایت کند.

فروشگاه جدید اپل استور ال ماریا آیلند در روز جمعه در ابوظبی افتتاح می شود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.