فروشگاه اپل استور جدیدی به زودی در برلین افتتاح خواهد شد

فروشگاه اپل استور جدیدی به زودی در برلین افتتاح خواهد شد

اپل اخیرا اعلام نمود که به زودی دومین فروشگاه تک فروشی خود را در قلب برلین افتتاح خواهد نمود. این فروشگاه در یکی از مناطق محبوب خرید و پر رفت و آمد به نام Rosenthaler Strasse در منطقه میته قرار گرفته است که در حقیقت مرکز تاریخی پایتخت آلمان می باشد.

اپل هنوز جزئیات بیشتری را در ارتباط با تاریخ دقیق این افتتاح اعلام ننموده است اما برخی از تصاویر مربوط به این مرکز خرید در توییتر به اشتراک گذاشته شده است که این فروشگاه اپل استور را تزیین شده با نوارهای رنگارنگ آبی و قرمز نشان می دهد. این دقیقا همان طرحی است که اپل در وبسایت خود برای وسیله های آیفون آیپد و مک به تازگی قرار داده است.

لازم به ذکر است که اپل  بیش از ۵۰۰ فروشگاه تک فروشی اپل استور در سراسر جهان دارد و اخیراً یک فروشگاه جدید در منطقه مرکز خرید گروو در لس آنجلس و فروشگاه جدید دیگری در استانبول ترکیه افتتاح نموده است. در پی شدت گرفتن بحران پندمی در سراسرجهان اپل بیشتر فروشگاه ‌های خود را تعطیل نمود و و تمامی خرید های مشتریان به صورت آنلاین از وب سایت اپل و سایر مراکز آنلاین صورت می گرفت.

ولی با کاهش یافتن شدت اپیدمی در چند ماه اخیر اپل تصمیم گرفت که دوباره فروشگاه های خود را با اعمال رعایت مسائل بهداشتی بازگشایی کند. مشتریانی که به صورت آنلاین وسیله خود را سفارش می‌دهند می‌توانند با وقت قبلی در زمان کوتاه تری سفارش های خود را در این فروشگاه اپل استور در نزدیکی محل زندگی خود دریافت کنند. علاوه بر آن اپل همواره در پی آن بوده است که با افتتاح فروشگاه های بیشتر در سراسر جهان فروش محصولات خود را به همراه ارائه خدمات تعمیری و سایر سرویس‌های دیگر خود  گسترش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.