فروشگاه آنلاین اپل در آستانه مراسم Unleashed غیر فعال شد

فروشگاه آنلاین اپل در آستانه مراسم Unleashed غیر فعال شد

صفحه اصلی فروشگاه آنلاین اپل در آستانه مراسم Unleashed اپل که قرار است تا چند ساعت دیگر  برگزار شود غیر فعال شد. انتظار می‌رود که اپل مک بوک جدید را در این مراسم معرفی کند. مک بوک پرو های جدید اولین  اولین تغییرات عمده طراحی در این مک بوک پرو های پیشرفته در طی سالهای متمادی می باشند.

بر اساس گزارشات این وسایل از نسل جدید چیپ های اپل سیلیکون برخوردار بوده و همچنین قرار است که از لحاظ طراحی نیز تغییرات عمده ای را بپذیرند. از جمله تغییرات دیگر می‌توان به اعمال نمایشگر های مینی ال ای دی و  به کارگیری پورت های جدید ارتباطی نام برد. در کنار معرفی مک بوک پرو های جدید اپل هم چنین ممکن است که ایرپاد های نسل سوم را نیز معرفی کند که بر اساس شایعات قرار است که دارای طراحی جدید و کیفیت صدای بهبود یافته بوده  و قادرند از ویژگی های جدید سیستم عامل ios15 نظیر تقویت مکالمه بهره مند شوند.

اما احتمال کمی وجود دارد که اپل بخواهد مک مینی های اپل سیلیکون را نیز در این مراسم معرفی کند. همینطور احتمال آن نمی رود که مک مینی های پیشرفته با چیپ اینتل نیز در طی این مراسم معرفی شوند. مراسم Unleashed اپل قرار است که در ساعت ۱۰ صبح به وقت پسیفیک برگزار شود.  علاوه بر این بر اساس آخرین شایعاتی که طول این هفته منتشر شد احتمال آن نیز وجود دارد که مک بوک پرو های جدید با بخش ناچ بالای صفحه نمایش رونمایی شوند که قرار است محل قرار گرفتن وب کم ۱۰۸۰ پیکسلی و حسگرهای نوری تروتون باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.