فروشگاه آنلاین اپل در آستانه مراسم رونمایی آیفون های جدید امروز به حالت غیر فعال درآمد

فروشگاه آنلاین اپل در آستانه مراسم رونمایی آیفون های جدید امروز به حالت غیر فعال درآمد

در آستانه برگزاری مراسم استریمینگ کالیفرنیا اپل فروشگاه آنلاین خود به منظور آماده سازی فروش مدل های آیفون ۱۳، اپل واچ های سری ۷ و احتمالا نسل سوم ایرپاد ها به حالت غیرفعال درآورد. اپل معمولاً قبل از آنکه مراسم رونمایی محصولات اصلی خود را برگزار کند به منظور آماده سازی سایت و اضافه نمودن محصولات جدید فروشگاه آنلاین خود را به حالت غیرفعال در می‌آورد.

درست مانند چند رویداد گذشته  اپل امروز نیز در آستانه مراسم کالیفرنیا که برای رونمایی آیفون های جدید ترتیب داده شده است خود را آماده می کند تا در روز سه شنبه مطابق مرسوم هر ساله در ماه سپتامبر معرفی محصولات اصلی پاییزه خود که شامل آیفون‌های های جدید، اپل واچ و احتمالاً ایرپاد ‌های جدید می باشد را رونمایی کند.

بر اساس گزارشات و شایعات موجود اپل به احتمال زیاد آیفون‌های نسل بعدی را به عنوان آیفون ۱۳ نامگذاری خواهد نمود و بر اساس پیش بینی برخی از تحلیل گران شناخته شده مدل های آیفون ۱۳ فاقد گزینه حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی می‌باشند و به جای آن گزینه حافظه داخلی از ۱۲۸ گیگابایت شروع و برای مدل های پرو مانند آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس تا حد یک‌ترابایت نیز گزینه حافظه داخلی وجود دارد که مشتریان می توانند با پرداخت مبالغ اضافی از این گزینه ها بهره مند شوند.

به نظر نمی‌رسد که آیفون ۱۳ از لحاظ طراحی تفاوت قابل ملاحظه ای را با آیفون ۱۲ ارایه کند، اما آنچه که مسلم است اپل با انجام به‌روزرسانی‌های در پردازشگرهای سریعتر و به خصوص قابلیت های جدید و پیشرفته برای دوربین و لنز های پشتی این مدلها را ارتقاء می بخشد. همینطور بر اساس بسیاری از پیش بینی ها به نظر می رسد که بخش ناچ در مدل های آیفون ۱۳ کاهش یابد و احتمالاً حس گرهای فیس آیدی با تغییر جا زمینه ای را به وجود آورند که این بخش فضای کمتری را در صفحه نمایش اشغال کند.

بخش ناچ از همان ابتدا انتقاد و نارضایتی بسیاری از مشتریان محصولات اپل را درپی داشت چرا که آنها معتقد بودند این بخش کامل صفحه را در هنگام تماشای فیلم و بازی می‌گیرد، اما به تدریج کاربران با این بخش عادت کرده و به نظر می‌رسد که در حال حاضر مشکل چندانی با آن نداشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.