فتوشاپ برای اپل سیلیکون در نسخه بتا منتشر شد

فتوشاپ برای اپل سیلیکون در نسخه بتا منتشر شد

شرکت Adobe نسخه بتای فتوشاپ سازگار با اپل سیلیکون را چند روزی است که منتشر کرده است. این نسخه ی بتای فتوشاپ برای اجرا شدن نیاز به کامپیوتر های مجهز به چیپ های اپل سیلیکون و همین طور برنامه Creative Cloud desktop نسخه ۵.۳.۱.۴۷۰ یا بعد از آن را دارد.

شرکت Adobe در بیانیه خود در رابطه با انتشار این نسخه بتا اعلام می کند : از اینکه اولین نسخه بتای فتوشاپ سازگار با سخت افزارهای اپل سیلیکون را اعلام می کنیم خیلی خوشحالیم. این اولین نسخه فتوشاپ برای کامپیوتر های اپل سیلیکون بسیاری از قابلیت‌های اصلی فتوشاپ را شامل می‌شود که ممکن است شما برای عملیات ویرایش روزانه خود به آن احتیاج داشته باشید. ما در هفته‌های آتی سعی خواهیم کرد قابلیت های جدید تری را نیز به آن اضافه کنیم.

توجه داشته باشید که این نرم افزار بتا هنوز به طور رسمی به وسیله شرکت Adobe حمایت نمی‌شود اما این بدان معنا نیست شما نمی توانید آن را مورد تست و ارزیابی قرار دهید. ما آماده شنیدن بازخورد و توصیه های کاربران و کارشناسان هستیم تا هر چه زودتر نسخه های کامل تری را در بروز رسانی های آینده منتشر کنیم.

شرکت Adobe در ادامه بیانه خود به بوضوح اشاره می کند که این نسخه بتا هنوز بسیار محدود بوده و فاقد بسیاری از قابلیت های فتوشاپ است و برخی قابلیت های موجود نیز ممکن است بدرستی عمل نکنند.

همین طور قابل ذکر است که این نسخه بتا از نرم افزار فتوشاپ تحت سیستم کد گذاری رزتا نیز هنوز به طور رسمی به وسیله شرکت Adobe حمایت نمی‌شود. بنابراین اگر فتوشاپ برای نیاز روزانه شما اهمیت حیاتی دارد در حال حاضر نصب آن در مک های اپل سیلیکون ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. بدیهی است با خبرهای بیشتر در این مورد سعی خواهد شد نسبت به روز رسانی های جدید خوانندگان را آگاه کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.